Treningi i kwalifikacje. Gdzie oglądać Puchar Świata w lotach narciarskich? O której?

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA /  / Na zdjęciu: Dawid Kubacki
PAP/EPA / / Na zdjęciu: Dawid Kubacki
zdjęcie autora artykułu

Czas na zmagania Pucharu Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie. W czwartek, 22 lutego o godzinie 14:15 obejrzymy pierwszy trening w Niemczech, a po drugim odbędą się kwalifikacje do sobotniego konkursu. Sprawdź, gdzie oglądać je w TV i online.

W tym artykule dowiesz się o:

[b]

PŚ w lotach narciarskich. Gdzie oglądać treningi i kwalifikacje do konkursu w Oberstdorfie?[/b]

Po zmaganiach w Sapporo skoczkowie przenieśli się do niemieckiego Oberstdorfu, gdzie odbędzie się kolejny weekend Pucharu Świata, tym razem jednak w lotach narciarskich. Ten będzie dłuższy niż poprzedni z uwagi na konkurs duetów. W pierwszej kolejności dojdzie oczywiście do treningów i kwalifikacji.

Zmagania o Małą Kryształową Kulę wystartują w czwartek, 22 lutego. Na ten dzień zaplanowano dwie serie treningowe, a także kwalifikacje do sobotniego konkursu. Przypomnijmy, że Polacy udali się do Niemiec w składzie Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Aleksander Zniszczoł i Piotr Żyła. Do domu wrócił natomiast Klemens Murańka.

Początek pierwszego treningu o godzinie 14:15. Kolejny wystartuje o 15:15, z kolei kwalifikacje ruszą o 16:40. Transmisja telewizyjna odbędzie się tylko i wyłącznie z kwalifikacji, a przeprowadzi ją Eurosport.

Treningi i kwalifikacje do konkursu PŚ w lotach narciarskich w Oberstdorfie w internecie. Gdzie oglądać stream online?

Dobrą informacją dla fanów skoków narciarskich jest to, że kwalifikacje będzie można śledzić w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE ze kompletu zawodów przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Relacja tekstowa z pierwszego treningu w Oberstdorfie na WP SportoweFakty. Relacja tekstowa z drugiego treningu w Oberstdorfie na WP SportoweFakty

. Relacja tekstowa z kwalifikacji w Oberstdorfie na WP SportoweFakty

. Początek treningów i kwalifikacji w Oberstdorfie:

14:15, 15:15, 16:40. Transmisja TV: Eurosport 1 (tylko kwalifikacje). Stream online: Player.pl (w odpowiednim pakiecie, tylko kwalifikacje). Relacja LIVE: WP SportoweFakty (wszystkie zmagania).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nie robiła tego od ponad dwóch lat. W końcu się przełamała!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy komplet Polaków wywalczy awans do sobotniego konkursu?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)