Nie uwierzysz, gdzie Tajner poznał swoją żonę. Jest od niej starszy o 36 lat

Zdjęcie okładkowe artykułu: ONS.pl / Przemysław Błaszczyk / Na zdjęciu: Apoloniusz Tajner z żoną Izabelą
ONS.pl / Przemysław Błaszczyk / Na zdjęciu: Apoloniusz Tajner z żoną Izabelą
zdjęcie autora artykułu

Apoloniusz Tajner od 2019 roku jest w związku małżeńskim z Izabelą Podolec. Między nimi jest aż 36 lat różnicy wieku. Para poznała się w pociągu, a przyszła żona pomyliła Tajnera ze znanym aktorem.

W tym artykule dowiesz się o:

Ponad dziesięć lat temu Apoloniusz Tajner zdecydował się na wielkie zmiany w swoim życiu. W 2014 roku sfinalizowano jego rozwód z Aleksandrą, którą poznał ją w szkole średniej. Staż ich małżeństwa wyniósł czterdzieści lat. Jego serce skradła jednak Izabela Podolec, która zaskoczyła kulisami poznania swojego partnera.

Oboje po raz pierwszy spotkali się w pociągu relacji Kraków - Warszawa. Pomiędzy nimi nie od razu zaiskrzyło. - Zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora od razu. Trochę to trwało - powiedziała kiedyś w programie "Dzień Dobry TVN".

Zresztą początkowo Izabela Podolec pomyliła swojego przyszłego męża z aktorem. - Wszedł po prostu do mojego przedziału, ale ja nawet [go] nie poznałam, więc mój okrzyk był: "To pan?!". Apoloniusz tak spojrzał na mnie, nie wiedział, co odpowiedzieć, ja mówię: "Wiem, to ten aktor z 'Na Wspólnej'". Autentycznie tak było - wspominała.

ZOBACZ WIDEO: Pia Skrzyszowska: 100 dni do igrzysk? To bardzo dużo

Były prezes PZPN jest szczęśliwy w małżeństwie ze zdecydowanie młodszą kobietą. Tajner i Podolec pobrali się w maju 2019 roku. Kilka miesięcy później, bo we wrześniu, na świat przyszedł ich syn - Leopold.

Gdy się urodził, Apoloniusz Tajner miał 65 lat. - Czuję, jakby przyłączono mi bateryjkę do ciała - mówił wówczas w "Super Expressie". Z poprzednią żoną ma syna Tomisława i córkę Dominikę.

Podolec natomiast w przeszłości zamierzała zostać aktorką, lecz ostatecznie pracowała jako rzeczniczka w jednej z firm narciarskich. Teraz pomaga mężowi w politycznej karierze. To ona stała za jego kampanią parlamentarną, dzięki czemu Tajner zdobył mandat posła na Sejm.

Czytaj także: "Nie zniszczy kadry od środka". To dlatego Stoch chce Doleżala [OPINIA] Nowy rekord świata? Pokazali nagranie z Kobayashim

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (8)
avatar
Genek1
26.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Dla mnie osobiście jest coś obrzydliwego w tych związkach.  
avatar
robert tomaszewski
25.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Teraz dla dziewczyn liczy się tylko kasa miłość to przeżytek  
avatar
Senior 60
24.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Musiala być bardzo zdesperowana,nikt jej nie chciał.Widocznie może żyć bez sexu  
avatar
Wernyhora21
24.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
2
Odpowiedz
W burdelu?  
avatar
rocznik 50
24.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Szczęściara ma trzy w jednym.