Kwalifikacje do Turnieju Czterech Skoczni na żywo: Innsbruck - Transmisja TV, live stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / DANIEL KARMANN
PAP/EPA / DANIEL KARMANN
zdjęcie autora artykułu

Kwalifikacje do konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na żywo oglądać można w telewizji Eurosport1. Transmisja dostępna będzie również online. Relacja live na WP SportoweFakty.

[b]

Transmisja TV z kwalifikacji do Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku. Gdzie oglądać skoki narciarskie na żywo?[/b]

Turniej Czterech Skoczni przenosi się z Niemiec do Austrii. Kwalifikacje do konkursu w Innsbrucku odbędą się 3 stycznia 2017 roku na godzinę 14:00. Transmisja TV w Eurosport1. Zawody skomentuje Igor Błachut.

Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku online. Gdzie oglądać stream w internecie?

Skoki narciarskie na żywo obejrzeć można również w internecie. Live stream online udostępni platforma Eurosport Player. Dostęp do transmisji internetowej nie jest jednak darmowy. Relację live z kwalifikacji TCS w Innsbrucku przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Do tej pory odbyły się dwa konkursy Turnieju Czterech Skoczni: w Obersdorfie i Garmisch-Partenkirchen. Liderem klasyfikacji jest Kamil Stoch, który znajduje się w wysokiej formie. Dobrze radzą sobie również Piotr Żyła (piąta pozycja) oraz Maciej Kot (ósma pozycja).

Stefan Horngacher nie dokonał zmian w kadrze reprezentacji Polski na konkursy Turnieju Czterech Skoczni w Austrii. Oznacza to, że oprócz wymienionej wcześniej trójki skoczków do rywalizacji w Innsbrucku i Bischofshofen przystąpią Dawid Kubacki, Stefan Hula, Jan Ziobro i Klemens Murańka.

Kwalifikacje do Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na żywo / 3.01.2017 godzina 14:00. Transmisja TV: Eurosport1. Stream online: Eurosport Player

ZOBACZ WIDEO Krew, pot i łzy. Dakar od razu dał się we znaki (źródło: TVP SA)

{"id":"","title":""}

Źródło artykułu: