Zakażony koronawirusem trener pokazał widok z okna. Nie jest dobrze

Szkoleniowiec norweskich skoczków narciarskich do niedzieli będzie musiał się izolować z powodu zakażenia koronawirusem. - Mój widok - pisze Alexander Stoeckl w mediach społecznościowych.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Alexander Stoeckl WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Alexander Stoeckl
Alexander Stoeckl pozostaje na izolacji w niemieckim Klingenthal. Trener kadry Norwegii w skokach narciarskich z tego powodu nie pojawi się podczas weekendu Pucharu Świata w Engelbergu (18-19 grudnia).

48-letni Austriak kilka dni temu uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Czuje się dobrze, poza lekkim kaszlem nie ma żadnych innych objawów COVID-19. Na izolacji prawdopodobnie będzie przebywać do niedzieli (więcej TUTAJ).

Stoeckl na swoim instagramowym profilu zamieścił zdjęcie z pokoju, w którym obecnie mieszka w Klingenthal. Dodał też bardzo wymowny wpis, który przedstawia jego nie najlepszą sytuację.

"Mój widok (z pokoju hotelowego - przyp. red.) na najbliższe dni #covid, #izolacja" - czytamy w opisie zdjęcia (patrz poniżej). Na fotografii widzimy śnieżny krajobraz niemieckiego miasteczka w kraju związkowym Saksonia.

Zobacz:
Niemcy odpowiadają na słowa Małysza. "To zapewnienie, że zawody się odbędą"

ZOBACZ WIDEO: Były skoczek komentuje słowa oburzonego Małysza. "Dzisiaj kombinezony są na limicie"


Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×