WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Stefan Hula: jesteśmy najlepsi na świecie, to piękna sprawa, niech trwa nadal!

 SportoweFakty.TV

- To powinno bardzo cieszyć, że jako drużyna jesteśmy w tym momencie najlepsi na świecie. To piękna sprawa. Niech trwa nadal. Mam nadzieję, że tak dalej pozostanie i będziemy w Finlandii dalej funkcjonować jako zgrana ekipa. Każdy każdego będzie motywował do lepszego działania - mówi przed mistrzostwami świata w Lahti polski skoczek Stefan Hula. 

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (2):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Mariola Rudakowska 0
  W pełni się zgadzam z Twoim zdaniem.Oni już dojrzeli do zajmowania wysokich miejsc,do wygrywania najcenniejszych medali.
  jendrula Myślę że już drużyna dojrzała do tego aby wygrywać nie tylko pojedyncze konkursy ale wygrywać wielkie imprezy takie jak MŚ czy IO.Stefan Horngacher odmienił mentalnie całą drużynę jak za dotknięcie czarodziejskiej różdżki . To są inny chłopcy, zawodnicy i ludzie.Tacy normalni i wiedzący co chcą osiągnąć tu i teraz.Nie zdziwię się jak przywiozą z Lahti wszystkie złota i coś na dodatek jeszcze ... Niech ludzie piszą co chcą ale ja mam takie marzenia i to może być realne !!
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • jendrula 0
  Myślę że już drużyna dojrzała do tego aby wygrywać nie tylko pojedyncze konkursy ale wygrywać wielkie imprezy takie jak MŚ czy IO.Stefan Horngacher odmienił mentalnie całą drużynę jak za dotknięcie czarodziejskiej różdżki . To są inny chłopcy, zawodnicy i ludzie.Tacy normalni i wiedzący co chcą osiągnąć tu i teraz.Nie zdziwię się jak przywiozą z Lahti wszystkie złota i coś na dodatek jeszcze ... Niech ludzie piszą co chcą ale ja mam takie marzenia i to może być realne !!
  [ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (2)