German Masters: Maksymalny brejk Trumpa!

Fantastycznym wyczynem popisał się Judd Trump w ćwierćfinałowym meczu German Masters. W piątym frejmie młody Anglik wbił maksymalnego brejka!

Grzegorz Lemański
Grzegorz Lemański

Dla 25-letniego snookerzysty to dopiero drugie takie osiągnięcie w karierze. Poprzedniego maksymalnego brejka Trump wbił w listopadzie 2013 roku podczas turnieju PTC w Antwerpii. Co ciekawe, w obu spotkaniach przeciwnikiem młodego Anglika był ten sam zawodnik - Mark Selby.

Aktualny mistrz świata jest wdzięcznym rywalem do zdobywania maksymalnych brejków. W dotychczasowej karierze aż pięciokrotnie przyglądał się popisom rywali - żaden inny snookerzysta nie może się popisać takimi statystykami. Sam natomiast ze zdobycia 147 punktów cieszył się zaledwie dwa razy.

Przyjemność z oglądania wyjątkowego osiągnięcia Judda Trumpa mieli niestety jedynie nieliczni kibice, zgromadzeni w berlińskim Tempodromie. Fani snookera zgromadzeni przed telewizorami musieli zadowolić się jedynie wbiciem ostatniej czarnej, bowiem pojedynek nie był rozgrywany na stole telewizyjnym.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×