Wielki finał LOTTO Superligi na żywo w Sportklubie!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Sportklub / Finał Lotto Superligi
Materiały prasowe / Sportklub / Finał Lotto Superligi
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę 5 czerwca o godz. 15:00 odbędzie się historyczny finał LOTTO Superligi Tenisa Stołowego. W Grodzisku Mazowieckim miejscowa Dartom Bogoria zagra z LOTTO Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz. Organizatorzy spodziewają się rekordowej frekwencji.

Dartom Bogoria jest najbardziej utytułowanym klubem w 13-letniej historii superligowych rozgrywek. Od sezonu 2009/2010, tj. pierwszego w zawodowej lidze, zdobył 5 tytułów i wywalczył 6 srebrnych medali. Bydgoszczanie mają na koncie brąz w 2017 roku. Po 5-letniej przerwie LOTTO Polski Cukier jest na podium LOTTO Superligi i co więcej, już osiągnął swój najlepszy wynik.

Ten sezon jest najlepszy w 102-letniej historii Gwiazdy Bydgoszcz. Tenisiści stołowi rozsławiają i miasto Bydgoszcz, i województwo kujawsko-pomorskie. Koszykarze Anwilu Włocławek zdobyli brązowy medal, a my już zagwarantowaliśmy sobie srebro i walczymy o złoto. Jestem dumny z zespołu LOTTO Polski Cukier Gwiazdy – mówi Zbigniew Leszczyński, prezes Gwiazdy i całej LOTTO Superligi.

Powody do zadowolenia ma również Dariusz Szumacher, prezes Dartomu Bogorii i Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Jego klub od kilkunastu lat jest marką rozpoznawalną i w naszym kraju, i na arenach międzynarodowych. Osiąga sukcesy i w Lidze Mistrzów, i Pucharze Europy ETTU.

Wraz z Darkiem Szumacherem czekamy i przygotowujemy się do święta polskiego tenisa stołowego 5 czerwca. Hala w Grodzisku Mazowieckim będzie pełna kibiców, miejscowi fani zawsze dopisują, podobnie zresztą jak nasi. Wiem, że ponad 100 sympatyków Gwiazdy z Bydgoszczy przyjedzie na finał. Jako klub zapewniamy bezpłatny transport i przekazujemy także gadżety, takie jak koszulka, czapeczka i szalik. Będzie wspaniałe widowisko, do tego barwne i głośne – dodał Zbigniew Leszczyński.

W finałowym spotkaniu bardzo ciekawie zapowiadają się pojedynki m.in. Marka Badowskiego z Arturem Grelą oraz Pavla Sirucka z Vladislavem Ursu.

Wielki finał LOTTO Superligi już 5 czerwca o godz. 15.00 na żywo wyłącznie w Sportklubie!

Przypomnijmy, że brązowe medale w LOTTO Superlidze zdobyły Dekorglass Działdowo, mistrz z 2021 roku oraz AZS AWFiS Balta Gdańsk.

ZOBACZ WIDEO: Myśli o NBA kuszą! – wywiad z Adamem Waczyńskim

Źródło artykułu: