Lotto Superliga Tenisa Stołowego znów w Sportklubie!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Wong Chun Ting
Facebook / Wong Chun Ting
zdjęcie autora artykułu

Wraz z inauguracją sezonu 2019/20 Lotto Superliga, najwyższa klasa rozgrywkowa w tenisie stołowym w Polsce, wraca do Sportklubu! Już od 18 września kibicie w każdej kolejce będą mogli oglądać na żywo jedno, najciekawsze spotkanie.

Na mocy zawartej umowy LOTTO Superliga w każdej serii spotkań pokaże jeden mecz "na żywo" na antenie Sportklubu. Kibice będą mogli zobaczyć je wyłącznie na antenie stacji. Inauguracja nowego sezonu już 12 września o godz. 18.00 w Bytomiu, gdzie miejscowa 3S Polonia zmierzy się z LOTTO ZOOleszcz Gwiazdą Bydgoszcz.

We wrześniu LOTTO Superliga Tenisa Stołowego zagości na antenie Sportklubu czterokrotnie – poza meczem rozpoczynającym tegoroczną kampanię, w tym miesiącu zaplanowane zostały jeszcze transmisje z następujących spotkań: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Dekorglass Działdowo (mecz rozgrywany na PGE Narodowym, 15 września, godz. 14.00), Fibrain AZS Politechnika Rzeszów – LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz (27 września, godz. 18.00) oraz Dekorglass Działdowo – PKS Kolping FRAC Jarosław (29 września, godz. 16.00).

- Bardzo cieszę się, że spotkania LOTTO Superligi ponownie zagoszczą na antenie Sportklubu. Przygotowaliśmy dla kibiców bogatą ofertę, dzięki której zobaczą w bieżącym sezonie co najmniej 20 spotkań. Wszystkie mecze zrealizowane będą na żywo i w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Jestem przekonany, że spełnimy tym samym oczekiwania wszystkich sympatyków tenisa stołowego – powiedział tuż po podpisaniu umowy Prezes LOTTO Superligi, Zbigniew Leszczyński.

- Konsekwentnie budujemy coraz silniejszą pozycję na rynku, opierając swoją strategię działania na dwóch filarach: transmisjach z mocnych europejskich lig oraz – w coraz szerszym zakresie – na wsparciu i promocji rodzimych rozgrywek. Dlatego też cieszymy się, że do naszego portfolio ponownie zawitała LOTTO Superliga Tenisa Stołowego – powiedział Władysław Prażmowski, menedżer ds. operacyjnych Sportklubu.

W sezonie 2019/20 rozgrywki LOTTO Superligi Tenisa Stołowego będą czwartą polską ligą regularnie pojawiająca się na antenach Sportklubu. Stacja już wcześniej podpisała umowy na transmisje z Energa Basket Ligi Kobiet i Futsal Ekstraklasy, regularnie relacjonuje także zmagania o mistrzostwo Polski w Bilardowej Ekstraklasie.

ZOBACZ WIDEO: Mistrzynie Polski gromią wicemistrzynie na zakończenie rundy zasadniczej EBLK

Źródło artykułu: