Artur Boruc rozczulił fanów. Wzruszający wpis byłego reprezentanta Polski

W oczach kibiców Artur Boruc uchodzi za wielkiego twardziela. W piątek jednak pokazał delikatne oblicze. Były reprezentant Polski w mediach społecznościowych zamieścił piękne życzenia dla ważnej kobiety w swoim życiu.

AB
Artur Boruc składa życzenia córce Instagram / Artur Boruc składa życzenia córce
Chociaż Artur Boruc na boisku był wielkim twardzielem, to w życiu codziennym pokazuje, że ma miękkie serce. Tak też było i tym razem. Poprzez Instagrama złożył życzenia swojej córce Oliwii z okazji 17 urodzin.

"Szczęśliwych 17 urodzin moja słodka dziewczynko. Nigdy się nie zmieniaj, dla nikogo i niczego" - napisał od serca Artur Boruc zamieszczając zdjęcie Oliwii.

"Dziękuje. Kocham cię" - odpisała 17-latka.

Na ten wpis zareagowała również Sara Mannei-Boruc. "Piękność" - skomentowała krótko.

ZOBACZ WIDEO: Reprezentant Polski w zupełnie nowej roli. Poznajesz?!

Oliwia nie jest biologiczną córką Artura Boruca, jednak piłkarz związał się z Sarą Mannei, gdy jej pociecha była jeszcze bardzo mała. Para zaczęła spotykać się w 2007 roku i od tamtej pory Boruc jest obecny w życiu Oliwii.

Artur i Sara Borucowie doczekali się również własnych dzieci. W 2010 roku urodziła się im córka Amelia, a w 2019 roku na świat przyszedł Noah. Były reprezentant Polski ma jeszcze jedno dziecko - syna Aleksandra z pierwszego małżeństwa.

Zobacz także: Gwiazda Realu spotkała Lewandowskiego. Ta reakcja
Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk oszołomiła fanów

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×