"Co tu się odwaliło". Eksperci nie mogą uwierzyć po wygranej Najmana

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Na zdjęciu: Marcin Najman
YouTube / Na zdjęciu: Marcin Najman
zdjęcie autora artykułu

Marcin Najman zaskoczył wszystkich, wygrywając walkę na gali High League 6. "Co tu się odwaliło", "Tego nikt się tutaj nie spodziewał" - piszą eksperci na Twitterze.

Na sobotniej gali High League 6 doszło do wydarzenia, które zaskoczyło wszystkich. Marcin Najman mierzył się z Pawłem Jóźwiakiem i w pierwszych dwóch rundach to właśnie Najman miał wyraźną przewagę.

Pod koniec inicjatywę przejął jego rywal, jednak na nic to się zdało. Ostatecznie doszło do sensacji i Marcin Najman wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

"Najman wygrał z Jóźwiakiem. Co tu się odwaliło" - nie mógł uwierzyć redaktor naczelny serwisu "MMA - bądź na bieżąco" Hubert Mściwujewski.

Zaskoczona była także sama federacja High League. "Trzy pełne rundy, tego nikt się tutaj nie spodziewał. Marcin Najman wygrywa decyzją sędziów. Marcin „El Testosteron” Najman pok. Pawła „Prezesa FEN” Jóźwiaka jednogłośną decyzją sędziów" - napisała w swoim oficjalnym poście.

"Marcin Najman wygrał. Powtarzam. Marcin Najman wygrał walkę. Fenomen" - stwierdził dziennikarz TVP Sport Patryk Pancewicz.

"Najman 36 walk zawodowych na koncie a cepy szerzej rzuca niż Ferrarka" - napisał popularny Youtuber Kacper "Blonsky" Błoński.

Tą wygraną Najman zrewanżował się za porażkę z października.

"Marcin Najman zrobił to czego nie dokonał jego przyjaciel Andrzej Gołota w szybkich rewanżach (musowo musi być Riddick Bowe): Gołota vs. Bowe II - rewanż po 156 dniach Najman vs. Jóźwiak II - rewanż już po 148 dniach i jeszcze w nim wygrana" - zauważył humorystycznie Piotr Grabowski.

"Teraz sprawa jest jasna - lud chce trylogii Chippendalesów i igrzysk Najman vs Jóźwiak 3 - dawać!" - napisał dziennikarz "Super Expressu" Mateusz Sobiecki.

Czytaj więcej: On to zrobił! Marcin Najman wraca na zwycięską ścieżkę

ZOBACZ WIDEO: "To nie jest tak, że się mądrzę". Robert Lewandowski mówi o swojej roli w Barcelonie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty