"Forma sztos". Polska mistrzyni zachwyciła fanów

Ma przed sobą wielką imprezę w sezonie letnim, więc pracuje nad tym, żeby osiągnąć życiowe wyniki. I fani - widząc jej najnowsze zdjęcie - są pewni, że już jest znakomicie.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Pia Skrzyszowska Instagram / oficjalny profil / Pia Skrzyszowska
Była w rewelacyjnej formie, ocierała się o rekord Polski w biegu na 60 metrów, ale z Halowych Mistrzostw Europy w Stambule, które odbyły się na początku marca, wyeliminowała ją kontuzja.

Teraz Pia Skrzyszowska mocno pracuje nad tym, żeby być w życiowej formie podczas sezonu letniego.

W mediach społecznościowych pochwaliła się właśnie, że zakończyła jeden z obozów. "Żegnaj RPA. To były ekscytujące 3 tygodnie przesuwania moich granic" - napisała w komentarzu.

Nasza mistrzyni Europy z Monachium z 2022 roku (bieg przez płotki) przy okazji pochwaliła się swoją formą pokazując zdjęcie z bieżni.

I fani właśnie na to zwrócili uwagę. Komplementów w komentarzach nie zabrakło. "Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie", "Forma sztos", "Będzie ogień" - pisali zachwyceni.

Przed Skrzyszowską bardzo ważny rok. W dniach 19-27 sierpnia w Budapeszcie odbędą się bowiem lekkoatletyczne mistrzostwa świata. Tej imprezy z pewnością nie tylko nie chciałaby opuścić, ale też osiągnąć na niej sukces.

Zobacz także:
Włodarczyk zaskoczyła fanów. Boli od samego patrzenia
Olimpijka złapana na dopingu. Kolejny raz!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: słynna narciarka wzięła piłkę do kosza. A potem taka mina!
Czy Pia Skrzyszowska sięgnie po medal MŚ w Budapeszcie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×