To będzie starcie pełne emocji. Załęcki zmierzy się z Labrygą na High League 7

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / High League / Na zdjęciu: Dawid Załęcki (z prawej)
Materiały prasowe / High League / Na zdjęciu: Dawid Załęcki (z prawej)
zdjęcie autora artykułu

Podczas gali High League 7 dojdzie do pojedynku Dawida "Crazy" Załęckiego i Denisa Labrygi. Starcie to zapowiada się niezwykle emocjonująco.

To, że Denis Labryga będzie walczył podczas gali High League 7 nie jest niespodzianką. O tym, że wystąpi on podczas tego wydarzenia mówiło się od dłuższego czasu. Zaskoczeniem jest jednak to, z kim Labryga zmierzy się w klatce.

Jego rywalem będzie Dawid Załęcki. Spekulowano, że Labryga rywalizować będzie z Denisem Załęckim, ale ostatecznie w oktagonie zastąpi go ojciec. To zapowiada dodatkowe emocje. Walka z pewnością dostarczy wiele wrażeń kibicom. Z kolei w przypadku Dawida Załęckiego spekulowano, że jego rywalem będzie Marcin Najman.

"Sportowo-freakowa walka w stójce? Czyli to, co lubimy najbardziej. Szykujcie się na mocne uderzenia, bo na HIGH League 7 do klatki wejdą Denis Labryga i Dawid Załęcki" - czytamy na profilu High League.

Walka odbędzie się na zasadach K-1. Obaj zawodnicy rywalizować będą w małych rękawicach. Przewidziano trzy rundy po trzy minuty.

Gala High League 7 odbędzie się 17 czerwca w Tauron Arenie w Krakowie.

Czytaj także: Rosjanie nie dostali zgody. Nie wystąpią na mistrzostwach świata "Wybrałem drogę wojownika". Du Plessis szczerze przed walką z Whittakerem

ZOBACZ WIDEO:Dawid Załęcki: Miałem walczyć z Najmanem

Źródło artykułu: FanSportu.pl