Powstanie film o Mateuszu Murańskim! Ojciec zdradził szczegóły

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Na zdjęciu: Jacek Murański i Mateusz Murański
Facebook / Na zdjęciu: Jacek Murański i Mateusz Murański
zdjęcie autora artykułu

Jacek Murański zapowiedział, że powstanie pełnometrażowy film o jego 29-letnim, tragicznie zmarłym synu Mateuszu. Znamy też pierwsze szczegóły. Otóż ma on przypominać inną, polską produkcję.

W tym artykule dowiesz się o:

W lutym śmierć Mateusza Murańskiego wywołała spore poruszenie. Znany z serialu "Lombard. Życie pod zastaw" i zawodnik freak fightowych gal zmarł w wieku zaledwie 29 lat. Przyczyną śmierci miała być ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa.

Jacek Murański zdradził, że wkrótce powstanie pełnometrażowy film upamiętniający jego syna. Umowa została już podpisana, a więc pozostaje już tylko uzbroić się w cierpliwość i obserwować postępy prac nad produkcją.

- Mogę powiedzieć jeszcze jedno, pewnie czym doprowadzę do wściekłości tych hejterów - rozpoczął.

- Pamięć Mateusza będzie też uwieczniona na dużym ekranie, ponieważ duża grupa medialna zwróciła się do mnie z propozycją by upamiętnić historię życia Mateusza w postaci pełnometrażowego filmu - poinformował Jacek Murański w rozmowie z mma.pl.

Film ma przypominać inną, polską produkcję. Mowa tu konkretnie o poruszającym dokumencie "Ania", poświęconym aktorce Annie Przybylskiej, która w 2014 roku zmarła po nierównej walce z nowotworem trzustki.

- Będzie Mateusz uwieczniony. Będzie to coś podobnego jak film co TVP zrobiło o Ani Przybylskiej - potwierdził Murański.

Czytaj także: "Tatuś, zrób porządek". Jacek Murański przypomniał sobie o słowach syna "Siewco nienawiści". Ojciec Murańskiego atakuje Tańculę 

ZOBACZ WIDEO: Wielkie wyróżnienie dla "Jurasa". "To dla mnie duża sprawa"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty