Lewandowski korzysta z wolnego. Zabrał żonę na randkę

Anna Lewandowska bardzo chętnie pokazuje swoje życie prywatne w sieci. Na Instagramie jej konto obserwuje ponad 5,2 mln fanów, którzy niemal codziennie dostają zdjęcia i relacje.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Anna i Robert Lewandowscy Instagram / oficjalny profil / Anna i Robert Lewandowscy
Życie w słonecznej Hiszpanii im służy. Wydaje się, że po zamianie Monachium na Barcelonę Lewandowscy promienieją szczęściem.

Nowe otoczenie, ludzie, nieustające ciepło - to wszystko powoduje, że uśmiech nie schodzi z twarzy Anny Lewandowskiej. Widać to niemal na każdym zdjęciu czy nagraniu, które zamieszcza w sieci.

Tym razem żona Roberta Lewandowskiego, który niedawno świętował zdobycie mistrzostwa Hiszpanii, a za chwilę oficjalnie zostanie królem strzelców La Liga, opublikowała zdjęcie całej rodziny z wnętrza samochodu, a show skradły córki: Laura i Klara.

Rodzinny wyjazd? Dlaczego nie. Nieco później z kolei Lewandowska pochwaliła się "randką". "Wieczorna przejażdżka z mężem" - napisała krótko w mediach społecznościowych.

Gdy dzieci poszły spać, małżonkowie zdecydowali się na wspólną przejażdżkę po ulicach stolicy Katalonii. Na skuterze.

Jakiś czas temu Lewandowska w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego wyznała jedno ze swoich marzeń. - Ostatnio wymyśliłam, żebyśmy wypożyczyli skutery, wzięli kaski i pojeździli po Barcelonie, żebyśmy nie byli rozpoznawani - przyznała.

I od tego czasu wypowiedzenia tych słów, konsekwentnie spełnia swoje małe marzenie.
Zobacz także: Obecna! Lewandowska nie mogła tego przegapić Lewandowska pokazała ulubione miejsce w Barcelonie ZOBACZ WIDEO: Tak świętowali piłkarze Bayernu. Jeden z nich skradł show
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×