"Ważne, że kasa się zgadza". Mariusz Pudzianowski znokautował internautę

Mariusz Pudzianowski nie po raz pierwszy udowodnił, że lepiej z nim nie zadzierać. Jeden z komentarzy wyraźnie go rozwścieczył. Sportowiec ostro zripostował.

MD
Mariusz Pudzianowski rozprawił się z internautą Instagram / Facebook/Mariusz Pudzianowski / Mariusz Pudzianowski rozprawił się z internautą
W niedzielę (4 czerwca) Mariusz Pudzianowski odezwał się do swoich fanów za pośrednictwem Facebooka. Nawiązywał do walki z Arturem Szpilką.

- W drugiej rundzie chciałem się kopać z koniem, to zostałem kopnięty. Wiedziałem, że nie mogę boksować, popełniło się błąd i wygrał ten, który ich nie popełnił. Brawo Artur dla ciebie. Zrobiłeś, co miałeś zrobić - mówił we fragmencie nagrania, które zebrało mnóstwo reakcji.

W komentarzach uaktywniło się wielu internautów. Jeden z nich pozwolił sobie na uszczypliwość pod adresem "Pudziana".

"Ważne, że kasa się zgadza" - napisał krótko.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"

Ten komentarz dotarł do Mariusza Pudzianowskiego. Były strongman, a obecnie zawodnik MMA uznał, że nie może przejść obok niego obojętnie. Zdecydował się na mocną ripostę.

"Synu, z takim podejściem, jaki tu robisz, tej kasy nie miałeś i nie będziesz miał. Odrobinę pokory i szacunku dla starszego, bo życie cię kiedyś pokaże (pokarze - poprawnie, dop. red.) - (karma)" - odpowiedział Pudzianowski (pis. oryginalna, dodana interpunkcja).

Po porażce z Arturem Szpilką w trakcie gali XTB KSW Colosseum 2 Mariusz Pudzianowski nie ukrywał rozczarowania. W mediach społecznościowych zaznaczył ponadto, że jego kariera zmierza ku końcowi.

- Nie pytajcie się mnie, co dalej. To są już moje ostatnie podrygi w zawodowym sporcie. On jest dla młodych, ja mogę im coś podpowiedzieć, doświadczenia trochę mam - powiedział (czytaj więcej >>>).
Mocna riposta Mariusza Pudzianowskiego (Facebook/Mariusz Pudzianowski) Mocna riposta Mariusza Pudzianowskiego (Facebook/Mariusz Pudzianowski)
Czytaj także: > Słowa były niepotrzebne. Wzruszająca reakcja na odejście BenzemyCo za akrobacje! Tak Lewandowska bawi się z córeczkami
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×