Polka przegrała w finale Ligi Mistrzyń. Kamery uchwyciły jej reakcję [WIDEO]

Ewa Pajor mocno przeżyła porażkę w finale Ligi Mistrzyń. Napastniczka VfL Wolfsburg nie potrafiła powstrzymać łez, gdy rywalki cieszyły się ze zwycięstwa.

Robert Czykiel
Ewa Pajor Twitter / Na zdjęciu: Ewa Pajor
Świetne widowisko zobaczyliśmy w finale Ligi Mistrzyń. Po pierwszej połowie zanosiło się na to, że tytuł trafi do VfL Wolfsburg. Niemiecki klub prowadził 2:0, ale w drugiej połowie piłkarki FC Barcelony odwróciły losy spotkania i ostatecznie wygrały 3:2.

W finale zagrała Ewa Pajor i to ona już w trzeciej minucie strzeliła gola dla "Wilków". Ostatecznie jednak nie zdobyła trofeum, co mocno przeżyła po końcowym gwizdku.

Kamery uchwyciły reakcję reprezentantki Polski podczas ceremonii medalowej. Widać, jak trudny był to moment dla piłkarki Wolfsburga. Trzymając srebrny medal w ręce, oglądała świętowanie Barcelony i nie potrafiła powstrzymać łez.

Dla 26-latki był to już trzeci finał Ligi Mistrzyń w karierze. Niestety, jak na razie Pajor za każdym razem musiała się zadowolić drugim miejscem.

Polka jednak i tak zapisała się w historii polskiego futbolu, bo zdobyła tytuł królowej strzelczyń. Ewa Pajor w tym sezonie Ligi Mistrzyń strzeliła dziewięć bramek.

Historyczny wyczyn Ewy Pajor! Polka królową strzelczyń Ligi Mistrzyń! (WIDEO) >>