"Boruc". Peszko nawet się nie wahał

Sławomir Peszko podczas sobotniej gali Clout MMA 1 wymienił nazwisko Artura Boruca jako potencjalnego uczestnika walki "freak fight".

PB
Sławomir Peszko YouTube / CLOUT MMA / Na zdjęciu: Sławomir Peszko
Sławomir Peszko pełni rolę ambasadora Clout MMA. Na sobotniej (5 sierpnia) gali w Warszawie były reprezentant Polski (44 występy w drużynie narodowej w latach 2008-18) był pytany o kolejne transfery z futbolu do "freak fight".

- Karta walk jest ultra mocna, odpalamy fajerwerki! - zwrócił się do publiczności Peszko. Mocna reprezentacja piłkarska na Clout MMA 1 - do walki w klatce weszli Błażej Augustyn i Tomasz Hajto - prawdopodobnie zostanie powiększona na kolejnej gali.

- Reprezentanci Polski na kolejnym wydarzeniu Clout? Od dawna mówiłem, że czekam na występ w oktagonie... Artur Boruc! - wykrzyczał do mikrofonu "Peszkin". "Boruc, Boruc... " - słychać był na trybunach. Fani z entuzjazmem przyjęli tę zapowiedź.

Peszko o swoich planach wobec Boruca wspomniał już w czerwcu tego roku, wywiadzie z WP SportoweFakty.

- I nawet jestem po pierwszych wiadomościach z jednym dużym fighterem - Arturem Borucem. Bardzo bym chciał, żeby walczył. To wielka osobowość, zawsze miał coś do powiedzenia, był kapitanem. Ma za sobą kibiców Legii, przyjaciela boksera - Andrzeja Fonfarę. Nie wiem, czy ktoś spoza świata sportu wytrzymałby z Arturem dwadzieścia sekund w klatce - przyznał (więcej TUTAJ).

Zobacz:
Uśpił czujność rywala i potężnie zaatakował. Co za cios Sobierajskiego

Artur Boruc ma szanse zostać gwiazdą Clout MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×