Jaśniej się nie da. Przerwała milczenie ws. związku z Fornalem

W ostatnim czasie sporo mówiło się o związku Tomasza Fornala z Sylwią Gaczorek. Influencerka zabrała głos w tej sprawie na swoim kanale na YouTube. Wszystko jest już jasne.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Sylwia Gaczorek i Tomasz Fornal (w kółeczku) YouTube / Sylwia Gaczorek / Na zdjęciu: Sylwia Gaczorek i Tomasz Fornal (w kółeczku)
Tomasz Fornal to jeden z wyróżniających się siatkarzy reprezentacji Polski. Nic więc dziwnego, że jego pozasportowym życiem interesują się fanki siatkówki w naszym kraju. W ostatnim czasie kibice odkryli, że siatkarz nie jest już singlem (więcej tutaj).

Partnerką Fornala jest Sylwia Gaczorek. To znana influencerka, której profil na Instagramie śledzi ponad 500 tys. osób. Kobieta zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie. Na to pytanie odpowiedziała na swoim kanale na YouTube.

- W moim życiu nastąpiły wielkie zmiany, ale to już pewnie większość z was wie z Instragrama. Nie jestem już singielką i mam chłopaka - stwierdziła na wstępie materiału wideo.

Gaczorek przyznała, że tę informację powinna być przez nią przekazana w trochę inny sposób, ale media plotkarskie ją ubiegły. - Nie chciałam tak szybko informować kogokolwiek o mojej nowej relacji, dlatego że jest to naprawdę diametralna zmiana w mojej głowie, w moim życiu, w moim otoczeniu, w mojej rodzinie - powiedziała.

- Chciałam to sobie wszystko na spokojnie poukładać. Chciałam wejść w nową relację ze świeżą głową i bez takiej obawy, że muszę komuś z czegokolwiek się tłumaczyć albo muszę się spowiadać ze wszystkiego - dodała.

Pojawienie się w jej życiu sportowca sprawiło, że zmieniło się jej podejście do związków na odległość. Fornal jako siatkarz dużo podróżuje i często nie jest obecny w domu. - Ja nigdy nie byłam w żadnym związku na odległość i myślałam, że jestem osobą, która potrzebuje dużo bliskości, wspólnie spędzanego czasu i że nie byłabym w stanie być w związku na odległość.

Czytaj także:
Niepokojące informacje ws. legendy futbolu. Trafił do szpitala
Michniewicz chciał transferu piłkarza Legii

ZOBACZ WIDEO: Sensacyjny transfer Zielińskiego? Dziennikarze wskazali możliwy powód


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×