"To są mity". Lewandowski ujawnił, ile on i żona zarabiali na początku związku

- To są mity, jak ludzie mówią, że Robert miał pieniądze, a Ania nie. Poznaliśmy się na studiach, nie mieliśmy pieniędzy - opowiedział Robert Lewandowski w wywiadzie dla meczyki.pl i Eleven Sports.

AD
Robert i Anna Lewandowscy Instagram / Na zdjęciu: Robert i Anna Lewandowscy
Robert Lewandowski udzielił długiego wywiadu Mateuszowi Święcickiemu. Polski napastnik opowiadał, że razem z żoną się zmienili. Lewandowski jest wdzięczny za jej pomoc w karierze. On także jednak starał się pomagać swojej ukochanej.

Odniósł się również do plotek, że to on na początku ich związku był dużo bogatszy. Okazuje się, że różnica między zarobkami partnerów wcale nie była duża.

- To są mity, jak ludzie mówią, że Robert miał pieniądze, a Ania nie. Poznaliśmy się na studiach, nie mieliśmy pieniędzy. Był matiz, zarabiałem 1500 zł, Ania chyba 1100 zł miesięcznie i składaliśmy się na zakupy  - opowiada kapitan reprezentacji Polski.

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką - Polska pokonała Ukrainę! Zobacz kulisy meczu ME

Zaznaczył też, że jego żona jest osobą, która chce jak najwięcej rzeczy robić sama. Robert Lewandowski w wywiadzie podkreśla jej ogromne ambicje na rozwój. Polska fitnesska prowadzi bowiem wiele interesów.

- W żaden biznes Ani nie włożyłem ani złotówki. Poza jednym, gdy wszedłem i wykupiłem wspólnika. Ale to inna sprawa - wyjaśnia Robert Lewandowski.

Czytaj więcej:
Fabijański przemówił po kompromitacji na Fame MMA

Czy Robert Lewandowski to najlepszy polski piłkarz w historii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×