"Zwarci i gotowi". Jednym zdjęciem rozbawili internautów

Pięciu reprezentantów Polski w siatkówce wystąpiło w niecodziennej sesji zdjęciowej, która miała miejsce w Teatrze Wielkim w Warszawie. Internauci mieli ubaw.

PB
radość reprezentantów Polski Materiały prasowe / CEV / Na zdjęciu: radość reprezentantów Polski
Mistrzowie Europy 2023 w siatkówce - Norbert Huber, Kamil Semeniuk, Paweł Zatorski, Bartosz Bednorz i Tomasz Fornal - przed wylotem na turniej kwalifikacyjny do IO Paryż 2024 w Chinach (zawody rozpoczną się w sobotę 30.09) pojawili się w... Teatrze Wielkim w Warszawie.

Odbyła się tam wyjątkowa sesja zdjęciowa. Kadrowicze Nikoli Grbicia pozowali bowiem w strojach reprezentacyjnych, ale z... widłami w ręce! Wyjątkiem był Huber. Środkowy Biało-Czerwonych usiadł na rowerze.

"Zwarci i gotowi do walki o kolejny cel (awans na igrzyska olimpijskie - przyp. red.)" - skomentował na Instagramie Zatorski, który zamieścił jedną z fotografii (patrz poniżej).

Fani nie mogli przejść obojętnie wobec takiego widoku. Pod zdjęciem pojawiło się wiele humorystycznych komentarzy.

"No proszę jacy rolnicy!", "Eee my to chłopaki ze wsi - aż mi się tekst Bienia przypomniał", "Norbert Ty draniu oddaj rower", "A co się stanęło ze sprzętem Fornala?", "Jesteście najlepsi, z widłami czy na rowerze!", "Genialne zdjęcie" - to tylko wybrane opinie internautów.

Zobacz:
Bońkowi nie spodobało się porównywanie siatkarzy do piłkarzy
W takich warunkach siatkarze podróżują do Chin

ZOBACZ WIDEO: Pod Siatką. Szaleństwo na lotnisku, spotkanie z premierem. Zobacz kulisy powrotu siatkarzy
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×