Wygadał się. Już wiadomo, kiedy odbędzie się ich ślub!

W czerwcu tego roku zaręczyny, a ślub? Wiemy, kiedy Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki staną na ślubnym kobiercu. Polski kulomiot zdradził termin w rozmowie z "Faktem".

MB
Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki Instagram / konradbukowiecki / Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki
Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki znają się już od czasów juniorskich, a szczęśliwy związek tworzą od pięciu lat. Lekkoatleci są bez wątpienia jedną z najgorętszych par w polskim sporcie.

Od trzech miesięcy są zaręczeni. 29 czerwca kulomiot przekazał w mediach społecznościowych radosną wiadomość, że biegaczka przyjęła jego oświadczyny. "Powiedziała tak" - pochwalił się w social mediach, publikując zdjęcia ze swoją ukochaną.

Ostatnio Konrad Bukowiecki wygadał się w rozmowie z "Faktem", gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia.

- We wrześniu przyszłego roku bierzemy ślub niedaleko Olsztyna - zdradził 26-letni lekkoatleta, który w ostatnim czasie pauzuje ze względu na zerwane więzadła krzyżowe w kolanie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta

Lokalizacja jest nieprzypadkowa, ponieważ para w tym mieście czuje się znakomicie. To właśnie z tych okolic pochodzi wicemistrz Europy z 2018 roku w pchnięciu kulą. Z kolei Natalia Kaczmarek na Warmię przeprowadziła się z Wrocławia. I jest tutaj szczęśliwa.

- Olsztyn to piękne miasto. Wokół jest dużo wody, a nasza Ciapka (pies - przyp. red.) lubi podobnie jak my popływać - dodała z uśmiechem biegaczka, która wyjawiła, że po ślubie nie zachowa panieńskiego nazwiska.

- Byłoby za dużo pisania. Zostanę panią Bukowiecką - ogłosiła aktualna wicemistrzyni świata w biegu na 400 metrów.

Czytaj także:
Pochwaliła się prezentami od Szpilki
Tylko spójrz, kogo po latach spotkała Lewandowska. To ważna dla niej osoba

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×