Szalona radość pięknej modelki. Jej mąż dał popis na Fame MMA

Roger Salla w imponującym stylu otworzył galę Fame Friday Arena 2. W szczecińskiej Netto Arenie gorąco dopingowała męża piękna modelka, Karolina Pisarek.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Karolina Pisarek YouTube / Fame MMA / Karolina Pisarek
W pierwszej walce na gali Fame Friday 2 Roger Salla zmierzył się z Andrzejem "Endim" Czyszem. Panowie poszli na mocną wymianę ciosów. Ostatecznie w drugiej rundzie ze zwycięstwa cieszył się Salla.

Były piłkarz, a obecnie freak fighter, mógł liczyć w Netto Arenie na wyjątkowe wsparcie. Na trybunach zasiadła jego piękna małżonka, Karolina Pisarek.

Po zakończeniu walki 26-latka nie kryła swojej wielkiej ekscytacji. Cieszyła się, że jej mąż w efektownym stylu zakończył starcie. Weszła nawet do klatki, aby wyściskać męża.

O Pisarek zrobiło się głośno w 2015 roku, kiedy to zajęła drugie miejsce w programie rozrywkowym "Top Model". Choć nie sięgnęła po najwyższe laury, to potem i tak zrobiła wielką karierę.

Z Sallą zaręczyła się w 2021 roku. W czerwcu 2022 roku para zdecydowała się na ślub. Przygotowania do tej uroczystości były relacjonowane w specjalnym programie "Pisarek mówi tak" w ramach Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:
Saudyjczycy nagle zmienili plany

ZOBACZ WIDEO: "Jestem rozgoryczony". Mateusz Gamrot szczerze po walce z Rafaelem Fizievem
Czy oglądasz freak fighty?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×