"Nic lepszego dzisiaj nie zobaczę". Przebrali się za Flinstonów i skradli show

Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki to jedna z najpopularniejszych par w polskim sporcie. Oboje skradli show podczas jednej z imprez. Te zdjęcia, jakie zamieścili na Instagramie, trzeba zobaczyć.

ŁW
Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki Instagram / Na zdjęciu: Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki
Po intensywnym sezonie przyszedł czas na odpoczynek. Konrad Bukowiecki i jego narzeczona Natalia Kaczmarek nie tylko myślą o organizacji ślubnej ceremonii, zaplanowanej na przyszły rok. Mają także czas na zabawę. I skrzętnie z tego korzystają.

Na Instagramie Bukowiecki i Kaczmarek opublikowali zdjęcie z imprezy u siostry naszej sprinterki, Alicji Kaczmarek. Po fotografii widać, że była to impreza tematyczna, na której obowiązywały specjalne przebieranki.

Para sportowców postawiła na kostium z Flinstonów. Oboje skradli show podczas imprezy, a także w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni ich stylizacją. Wiernie odwzorowali bowiem postaci ze znanej kreskówki.

"Nic lepszego dzisiaj nie zobaczę", "petarda", "ale bosko Wam pasuje ten strój" - czytamy w komentarzach. Zdjęcie można zobaczyć poniżej.

Czytaj także: Przeżył dramatyczne chwile. W reprezentacji ma coś do udowodnienia Niepokojące doniesienia o dwóch kadrowiczach. Jasne stanowisko rzecznika

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×