Shakira otrzymała nagrodę Grammy za piosenkę o Pique. Zaskakujące, kto ją wręczył

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Joaquin Corchero/Europa Press / Na zdjęciu: Shakira
Getty Images / Joaquin Corchero/Europa Press / Na zdjęciu: Shakira
zdjęcie autora artykułu

Piosenka Shakiry, w której krytykuje swojego byłego męża Gerarda Pique, została wybrana najlepszym utworem roku podczas nagród Latin Grammy. Statuetkę piosenkarce wręczył były kolega z kadry jej męża i legenda największego rywala Barcelony.

W tym artykule dowiesz się o:

Przed kilkoma miesiącami cały świat żył rozstaniem Shakiry z byłym graczem FC Barcelony Gerardem Pique. Piłkarz miał zdradzić swoją żonę z dużo młodszą od niej studentką. Para po kilkunastu latach wspólnego życia burzliwie zakończyła znajomość.

Shakira była zdegustowana zdradą swojego byłego męża. Wraz z argentyńskim producentem muzycznym Bizzrapem nagrała piosenkę "Shakira: Bzrp Music Sessions, Vol. 53". To diss na Pique, w którym Shakira śpiewa m.in. te słowa:

"Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Roleksa na Casio. Przyspieszasz, zwolnij. Dużo pracujesz na siłowni, ale może poćwicz też nad swoim mózgiem" - zwróciła się do swojego byłego partnera Shakira.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: zachwyca nawet na emeryturze. "Piękna"

W tym tygodniu Sevilli odbyła się gala Latin Grammy, na której piosenka Shakiry z Bizzarapem została wybrana najlepszym utworem 2023 roku. Nagrodę piosenkarce wręczył... Sergio Ramos, były kolega Pique z kadry z Hiszpanii, a także były piłkarz największego rywala FC Barcelony - Realu Madryt. Ramos pochwalił się nawet zdjęciem z Shakirą na Instagramie (czwarta fotografia w poście na końcu artykułu).

Shakira zadedykowała nagrodę swoim dzieciom 10-letniemu Milanowi i 8-letniemu Saschy, którzy byli z nią obecni na gali w Sevilli. Nie wspomniała jednak ani słowem o swoim byłym mężu.

Czytaj więcej: Wygrywała szlemy, była liderką WTA. Teraz jest 1056. w rankingu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty