6:00 rano i mróz. Zobacz, co wymyślił Pudzianowski

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Mariusz Pudzianowski / Na zdjęciu Mariusz Pudzianowski
Instagram / Mariusz Pudzianowski / Na zdjęciu Mariusz Pudzianowski
zdjęcie autora artykułu

Mariusz Pudzianowski przyzwyczaił swoich obserwujących do codziennej rutyny treningowej. Na jego sportowe przyzwyczajenia wpływu nie mają też warunki atmosferyczne, co udowodnił w środę w swoich mediach społecznościowych.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=7087]

Mariusz Pudzianowski[/tag] to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych polskich sportowców. Pięciokrotny mistrz świata Strongman i żywa legenda KSW mimo 46 lat na karku może pochwalić się znakomitą formą.

Fani "Pudziana", którzy obserwują go w mediach społecznościowych, przyzwyczaili się do tego,  że popularny sportowiec niemal każdego dnia zamieszcza relacje ze swoich treningów. Pudzianowski upodobał sobie zwłaszcza poranne zajęcia.

Nie inaczej było też w środę. Pudzianowskiego nie powstrzymał ani zalegający na zewnątrz śnieg, ani ujemna temperatura. Poranny rozruch sam się przecież nie zrobi, dlatego popularny "Pudzian" o 6:00 rano postanowił pobiegać.

[color=black]ZOBACZ WIDEO: Jędrzejczyk rusza z projektem w telewizji. "Nie mogę się już doczekać"

[/color]

- Jest 6:00 rano, trochę chłodnawo. Trzeba iść potruchtać. Ciemno, zimno - nie no, bez przesady, tylko -3 stopnie Celsjusza mniej więcej. Dobra, komu w drogę temu czas, trzeba iść, swoją formę zrobić, standardowo, jak co rano. Na 7:00 potem do roboty, ciężarkami się trochę pobawić, moim gryfikiem. No i to tyle, dzień jak co dzień. Trzeba robić swoje, systematycznie, pomału, powoli i do przodu - relacjonował na swoim Instastories.

Jak widać, Pudzianowski nie uznaje bezczynności i stara się utrzymać swoją wysoką aktywność nawet w niezbyt przyjaznych warunkach atmosferycznych. Popularny sportowiec na przestrzeni ostatnich lat zgromadził rzesze fanów - wystarczy tylko wspomnieć, że jego profil na Instagramie obserwuje ponad 735 tysięcy osób. Fani "Pudziana", którzy śledzą jego relacje, z pewnością otrzymują dodatkową motywację do regularnych treningów i systematycznego poprawiania swoich wyników sportowych.

Czytaj też: Coraz bliżej walka Adamka w Fame MMA. Rywal? Zgłosił się ochotnik Media: Hajto powalczy z innym piłkarzem. Jest termin walki

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)