Dużo. Taka jest różnica wieku między Żyłą i Marceliną Ziętek

Piotr Żyła to wciąż jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich. U jego boku niezmiennie jest Marcelina Ziętek. Aktorka jest znacznie młodsza od sportowca.

DP
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek Instagram / Na zdjęciu: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Kilka dni temu rozpoczął się kolejny sezon Pucharu Świata. W Ruce polscy skoczkowie spisali się jednak poniżej oczekiwań. Piotr Żyła w pierwszym konkursie uplasował się na 31. miejscu, które nie jest premiowane awansem do II serii. Dzień później był 21.

Ostatni sezon był dla niego udany, w klasyfikacji generalnej zajął szóste miejsce, w Turnieju Czterech Skoczni uplasował się na czwartej pozycji. Czterokrotnie stał na podium. Został też mistrzem świata na skoczni normalnej.

Polskiego skoczka zawsze wspiera partnerka. Marcelina Ziętek zawsze jest obecna podczas konkursów w Polsce, a czasami zdarza jej się znaleźć czas na wyjazd zagranicę.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kapitalny "centrostrzał" w Bytomiu. Po nim poszli za ciosem

Aktorka znana z serialu TVN "19+", jest również modelką i influencerką. Ma sporo zajęć, ale znajduje czas na oglądanie wszystkich konkursów pucharu Świata.

Pomiędzy nią a Piotrem Żyłą jest dziesięć lat różnicy. Skoczek w tym roku świętował 36. urodziny. Wiek to tylko liczba, kiedy para pokazuje, że tworzy udany i szczęśliwy związek.

Czytaj też:
Słynna sieciówka wkracza do Polski. Będzie hit?
Pytanie o córkę padało bardzo często. Małysz postanowił w końcu odpowiedzieć

Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×