W planach był ślub i nagle szok. Polak znalazł szczęście w Rosji

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Natalia Czubaj oraz Instagram/_lanochka_ / Na zdjęciu: Natalia Czubaj i Maciej Rybus
Facebook / Natalia Czubaj oraz Instagram/_lanochka_ / Na zdjęciu: Natalia Czubaj i Maciej Rybus
zdjęcie autora artykułu

Maciej Rybus i Natalia Czubaj byli zaręczeni. Piłkarz ostatecznie szybko wziął ślub z Rosjanką. Co skłoniło go do tego, że wybrał Lanę? Wokół tej sytuacji narosło sporo kontrowersji, a jedna z osób zapowiadała nawet pozew.

W tym artykule dowiesz się o:

Przez wiele lat Maciej Rybus był podstawowym zawodnikiem oraz gwiazdą naszej kadry. Dla reprezentacji Polski rozegrał 66 spotkań, był uczestnikiem mundialu w 2018 roku, a także Euro 2012 i 2020. W kadrze już jednak nie występuje.

Aktualnie Polak mieszka w Rosji. Z tym krajem nie jest związany tylko zawodowo, ale także prywatnie. Ma tam żonę Lanę, z którą ma dwójkę dzieci. To właśnie dla niej zdecydował się zostać w Rosji po napaści kraju rządzonego przez Władimira Putina na Ukrainę w lutym ubiegłego roku. Nie skorzystał z możliwości czasowego zawieszenia kontraktu.

Obecnie Rybus jest zawodnikiem Rubina Kazań. Ten sezon nie jest jednak dla niego udany. Zagrał jak na razie jeden mecz, a później doznał kontuzji po faulu kolegi na treningu. Od tego momentu nie wystąpił w żadnym spotkaniu.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tenisowa para poleciała do raju. Co za zdjęcia!

Jego związek z Laną wywołał w Polsce ogromne kontrowersje. Wszystko z powodu publikacji magazynu "Party". Według jego informacji wieści o ślubie z Laną zaskoczyły znajomych piłkarza. Jego narzeczoną w Polsce wcześniej była Natalia Czubaj. Na tym jednak nie koniec kontrowersji.

Autorzy podawali, że kobieta miała się dowiedzieć o nowym związku piłkarza z prasy. Sama Czubaj wydała oświadczenie, w którym stanowczo zaprzeczyła niektórym informacjom.

"Odnosząc się do treści opublikowanych przez portale plotkarskie w ostatnich tygodniach, dotyczących mnie i Macieja Rybusa oraz mojej rodziny, oświadczam, że wszelkie zawarte w nich informacje są nieprawdziwe. Razem z Maciejem pozostajemy w stałym kontakcie, zaś nasze stosunki należy uznać za wzorowe. Nie zamierzamy omawiać naszego rozstania publicznie, gdyż uważamy, iż tego rodzaju sprawy powinny pozostać w sferze prywatnej." - pisała.

"Nie zgadzamy się jednocześnie, na takie podejście, jakie zostało zaprezentowane przez jeden z tzw. 'brukowców', gdzie jedynym celem było wywołanie sensacji, nawet jeśli miałoby to oznaczać publikowanie fałszywych i krzywdzących informacji na nasz temat i mojej rodziny." - dodawała.

Zapowiedziała jednocześnie podjęcie kroków prawnych wobec dziennikarzy. Zarzucała im naruszenie dóbr osobistych.

Obecnie Rybus dalej mieszka w Rosji z Laną i swoimi dziećmi. Para wzięła ślub w marcu 2018 roku we Władykaukazie. Piłkarz jest po uszy zakochany w swojej partnerce. Jak zdradziła jego żona w wywiadzie dla "Słowa", mocno starał się o jej względy.

- Poznaliśmy się w restauracji w Moskwie, gdzie pracowałam jako menadżerka. Kiedy Maciej przyjechał do Rosji, by podpisać kontrakt z Lokomotiwem Moskwa, przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić na lunch, kolację i po treningu do momentu aż nie dałam mu swojego numeru telefonu - tłumaczyła.

Czytaj więcej: To oficjalne. Reprezentant Polski pokazał swoją wybrankę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Maciej Rybus powinien wrócić do reprezentacji Polski?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)