Przesadziła? Posłanka udostępniła kontrowersyjne nagranie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Jagna Marczułajtis-Walczak
Instagram / / Jagna Marczułajtis-Walczak
zdjęcie autora artykułu

Jagna Marczułajtis-Walczak, była snowboardzistka i olimpijka, nie wytrzymała po wystąpieniu Przemysława Czarnka w Sejmie. W mediach społecznościowych udostępniła prześmiewcze nagranie, które wzbudza jednak kontrowersje przez jeden szczegół.

W tym artykule dowiesz się o:

Szerokim echem odbiło się ostatnie wystąpienie w Sejmie byłego ministra edukacji Przemysława Czarnka.

Ten najpierw uderzył w polityków Platformy Obywatelskiej, zarzucając im m.in., że "wywalili wybory" w nawiązaniu do wydarzeń z maja 2020 roku. Potem skupił się na marszałku Sejmu, Szymonie Hołowni.

- Niech pan nie udaje wariata! - mówił, a wręcz grzmiał. Więcej o tym przeczytasz -->> TUTAJ.

Na wystąpienie Czarnka zareagowali przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej. - Panem Czarnkiem zajmie się prokuratura w przyszłości - rzucił Cezary Tomczyk, który wspomniał tematy rozdawania willi znajomym i wyborów kopertowych.

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora

Jagna Marczułajtis-Walczak z kolei udostępniła w mediach społecznościowych prześmiewcze nagrania z przeróbkami wystąpienia Czarnka.

Na jednym z nich obserwujemy to, co działo się w Sejmie z podłożonym głosem Krystyny Czubówny z jednego z programów przyrodniczych. - Obserwujemy, jak samica matka uzmysławia rozdrażnionemu samcowi alfa, że jego rola i miejsce w stadzie się skończyło. Osłabiony samiec próbuje się jeszcze odgryźć - słyszymy w tle.

Uwagę przykuwa hasło, jakie widać w pewnym momencie na nagraniu. "Kończ p********" - można przeczytać. I to wzbudza jednak duże kontrowersje. Nawet pomimo tego, że to nie nagranie stworzone przez Marczułajtis-Walczak, a tylko udostępnione od innego użytkownika Instagrama.

44-latka jest jedną z kilku przedstawicieli świata sportu, które dostały się do Sejmu podczas ostatnich wyborów, które odbyły się 15 października. Była snowboardzistka - uczestniczka igrzysk olimpijskich w Nagano, Salt Lake City i Turynu - to czwarta kadencja.

Marczułajtis-Walczak otrzymała aż 35 573 głosy, co było dla niej wielkim osiągnięciem i sukcesem. 44-letnia posłanka Koalicji Obywatelskiej nie boi się mocnych słów i opinii.

Zobacz także: "Koniec Pinokia". Posłanka odlicza dni do końca rządu PiS Nie uwierzysz! Za tyle stawia dom posłanka na Sejm

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy politykowi przystoi takiech zachowanie?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (2)
avatar
speed01
10.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
C E N Z U R A  
avatar
starszy_1
9.12.2023
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Co robi artykuł polityczny w rubryce sportowej? Ale wierszówka leci.