Koniec kariery w Fame MMA? Tajemnicze słowa Fabijańskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Artur Widak/NurPhoto / Sebastian Fabijański
Getty Images / Artur Widak/NurPhoto / Sebastian Fabijański
zdjęcie autora artykułu

Wszystko wskazuje na to, że Sebastian Fabijański kończy swoją przygodę z Fame MMA. W pożegnalnym wpisie aktora nie zabrakło również przeprosin.

Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

W tym artykule dowiesz się o:

"Dziękuję Fame MMA za współpracę. To była naprawdę fascynująca i mocna przygoda" - napisał na Instagramie Sebastian Fabijański dzień po sobotniej gali Fame MMA Reborn. Znany polski aktor wystąpił w walce wieczoru, choć już po 11. sekundach zdecydował się opuścić oktagon.

Najważniejszy pojedynek gali odbył się w systemie "dwóch na dwóch" na zasadach boksu w małych rękawicach. Fabijański był w teamie z Tomaszem Olejnikiem, a na przeciw stanęli Sylwester Wardęga i Wojciech Gola. Od pierwszych sekund Wardęga ruszył na Fabijańskiego i powalił go jednym z ciosów. Youtuber zdecydowanie się jednak podpalił i zapomniał, że zakazane są ciosy w parterze.

Sędzia przerwał walkę - Wardęga został zdyskwalifikowany, a Fabijański zamroczony opuścił oktagon. Komentatorzy byli w szoku, ponieważ ciosy nie były mocne, z kolei publiczność "pożegnała" aktora gwizdami (więcej o walce przeczytasz TUTAJ). Teraz wszystko wskazuje na to, że kontrakt 36-latka dobiegł końca.

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora

We wpisie Fabijański nie ukrywał, że same walki go przytłaczały. Jego dwa poprzednie starcia również nie trwały więcej niż minutę, a we wrześniu klatkę opuszczał na noszach i w kołnierzu na szyję.

"Mimo, że w oktagonie nie wychodziło tak jakbym chciał, to nie żałuję, że podjąłem to wyzwanie. Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że jestem dumny z siebie, że miałem na tyle odwagi, żeby stanąć do tych trzech walk, doświadczając przy tym tak skrajnych i niestety też destrukcyjnych emocji, które powodowały, że nogi i ręce były jak z waty, w głowie wszystko mi się mieszało, a wszystko to na co ciężko pracowałem na treningach, gdzieś ulatywało. Cóż... najwyraźniej to mnie przerosło" - napisał.

Fabijański zdecydował się również przeprosić "wszystkich, których zawiódł". Zapewnił również, że część swojego wynagrodzenia przeznaczy na Fundację Ośrodek Relacje na Rzecz Rozwoju Psychiatrii Dziecięcej. Przypomnijmy, że według "Pudelka" za każdą z trzech walk Fabijański otrzymał ponad 500 tys. złotych (więcej TUTAJ).

Czytaj teżStało się! Jakub Kosecki wejdzie do oktagonu. Wiadomo kiedy i z kim

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Oglądasz Fame MMA?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (5)
avatar
Babcia na barykadzie
11.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
cipeusz  
avatar
Alex1313
11.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Zwykły tchórz i tyle  
avatar
Pewexxx
11.12.2023
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Ja bym sie już publiczni nie pokazał nawet za takie pieniądze  
avatar
Senior 60
11.12.2023
Zgłoś do moderacji
3
0
Odpowiedz
Człowieku wstydu oszczędź tych pieniędzy nie powinien nawet oglądać .Znalazł sobie sposób na wzbogacenie wstyd hanba  
avatar
Adam King
10.12.2023
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
<wali_konia>