Uciekł z klatki. Absurdalna wypłata dla Fabijańskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Sebastian Fabijański
Instagram / / Na zdjęciu: Sebastian Fabijański
zdjęcie autora artykułu

3 walki i łącznie 93 sekundy w oktagonie - to dorobek Sebastiana Fabijańskiego w Fame MMA. Okazuje się, że znany polski aktor za swoje przeciętne występy otrzymał potężne pieniądze.

W tym artykule dowiesz się o:

Wokół walk Sebastiana Fabijańskiego w Fame MMA jest zawsze głośno. Problem w tym, że polski aktor prezentuje się bardzo słabo w oktagonie, a po występach żegnają go wielkie gwizdy ze strony zgromadzonej publiczności.

W sobotę Fabijański, w walce wieczoru, mierzył się w formule "dwóch na dwóch". W swoim teamie miał Tomasza Olejnika, a na przeciwko stanęli Sylwester Wardęga i Wojciech Gola. Pojedynek odbył się na zasadzie boksu w małych rękawicach.

Starcie ledwo się jednak zaczęło, a Fabijański już leżał na deskach. Jednym ciosem powalił go Wardęga, który już w dosiadzie zadał kolejne uderzenie. Było to niezgodne z zasadami, dlatego popularny youtuber został zdyskwalifikowany. Problem w tym, że Fabijański, ku zdziwieniu komentatorów i widzów, nie był w stanie kontynuować pojedynku. Po 11 sekundach zszedł do szatni przy akompaniamencie gwizdów.

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora

Ile otrzymał za ten pojedynek? We wrześniu tego roku Pudelek informował, że Fabijański podpisał kontrakt z Fame MMA na trzy walki, a za każdą z nich otrzymał ponad 500 tys. złotych. Tym samym za trzy pojedynki w tym roku zgarnął ponad 1,5 mln zł!

Warto przypomnieć, że poprzednie walki Fabijańskiego również nie trwały dłużej niż minutę. W debiucie przegrał z Wacławem Osieckim po ciosie w 35 sekundzie, a we wrześniu wytrwał 47 sekund przeciwko Filipowi Marcinkowi. Aktor doznał kontuzji nogi, a z oktagonu był wynoszony na noszach z kołnierzem ochronnym nałożonym na szyję.

- Głupieję w tym oktagonie. Dzieją się tam dziwne rzeczy. Jakby urywał mi się film - mówił Fabijański po ostatnim z pojedynków (więcej TUTAJ).

Czytaj teżStało się! Jakub Kosecki wejdzie do oktagonu. Wiadomo kiedy i z kim

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy chciał(a)byś zobaczyć jeszcze raz Sebastiana Fabijańskiego w oktagonie?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (12)
avatar
MR82
11.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Że też są idioci, którzy płacą za oglądanie tego cyrku? Ile kosztuje ppv? 40zł? Szkoda kasy.  
avatar
Piotr Staszewski
11.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Wiadomo, że Fabijański robi to tylko i wyłącznie dla kasy. Tu chodzi o show a to jest bardzo wątpliwej jakości. Ze sportem to nie ma nic wspólnego.  
avatar
Czarnogóra
11.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Są różne wynaturzenia . Powyższe świadczy o organizatorach i tych co płacą za to badziewie .  
avatar
homogenizowany
11.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Ten pan to taki kozak był zawsze;)))))  
avatar
jozmu
11.12.2023
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Te wszystkie walki to nic innego jak robienie kasy i to nie ma nic wspólnego ze sportem! więc nie oglądam tych programów tzw. sportowych!