Spójrz, z kim dzieci Lewandowskich spotkały się przed meczem

Anna Lewandowska wieczorem wybrała się na stadion w Barcelonie, aby kibicować mężowi. Wcześniej jednak zafundowała wyjątkowe atrakcje swoim córkom.

RC
Anna Lewandowska z córką Instagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska z córką
Robert Lewandowski po trzech meczach bez gola w końcu się przełamał. Polski napastnik głową umieścił piłkę w bramce w meczu z Gironą FC. Nasz rodak w końcu mógł odetchnąć z ulgą, bo w ostatnich tygodniach był mocno krytykowany.

FC Barcelona grała na Stadionie Olimpijskim w roli gospodarza, a więc na trybunach nie mogło zabraknąć żony reprezentanta Polski. Anna Lewandowska jest wierną fanką i niemal zawsze przychodzi na trybuny, gdy "Duma Katalonii" jest gospodarzem.

Dla Lewandowskiej było to zwieńczenie dnia pełnego atrakcji. Wcześniej bowiem zafundowała niezapomniane wspomnienia córkom. Klara i Laura pojawiły się na zabawie mikołajkowej.

Córki polskiego piłkarza najpierw tańczyły z elfami, a potem miały okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem. Na zdjęciu, które Anna wrzuciła do sieci, widać, że dziewczynki były zafascynowane. Otrzymały nawet drobne upominki.
Fot. Instagram Fot. Instagram
Fot. Instagram Fot. Instagram
Tak Lewandowska zareagowała na kreację żony Messiego >> Lewandowska wzięła córki na wycieczkę. Znasz to miejsce z kultowego serialu >> ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora


Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×