Wyjechali z kraju. Tak Radwańska i Celt spędzają święta

Jak na byłych sportowców przystało, Agnieszka Radwańska i Dawid Celt aktywnie spędzają Święta Bożego Narodzenia. Para na ten okres postanowiła wyjechać z kraju.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt Instagram / Dawid Celt / Agnieszka Radwańska, Dawid Celt
Wiele rodzin Święta Bożego Narodzenia spędza na różny sposób. Niektórzy postawili na wyjazd do ciepłych krajów, jak choćby Majdanowie (więcej o tym pisaliśmy TUTAJ). Pozostali natomiast zdecydowali się inny kierunek

W gronie tych drugich znajdują się Agnieszka Radwańska oraz Dawid Celt. Para wrzuciła na Instagrama zdjęcie (zobacz na końcu artykułu), na którym w tle widoczne są ośnieżone góry. Wielu fanów z pewnością zastanawiało się, gdzie byli tenisiści spędzają Święta Bożego Narodzenia.

Zagadka została rozwiązana. Radwańska wrzuciła na InstaStories zdjęcie, na którym zaznaczyła, że jest w Engelbergu. Była wiceliderka rankingu WTA razem ze swoim mężem wybrała się zatem do Szwajcarii.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie mogła sobie tego odmówić. Miss Euro zrobiła show na plaży

Z zamieszczonych zdjęć można wywnioskować, że rodzina aktywnie spędza ostatnie dni: spacery po mieście czy też wędrówki górskie. I nie ma się co dziwić. Mowa w końcu o rodzinie składającej się z dwójki byłych sportowców.

Przypomnijmy, że Dawid Celt i Agnieszka Radwańska w związku są od 2013 roku. Z kolei w lipcu 2020 roku na świat przyszedł ich syn, Jakub.

Zobacz także: Nowakowski znowu pokazał swój talent

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×