Lewandowski nawet w święta znalazł czas na aktywność fizyczną

Święta Bożego Narodzenia nie przeszkodziły Robertowi Lewandowskiemu w aktywności fizycznej. Faktem tym piłkarz pochwalił się w mediach społecznościowych.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Robert Lewandowski Instagram / rl9 / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Święta Bożego Narodzenia to dla wielu rodzin wyjątkowy okres. Jest to doskonała okazja do spotkania się ze swoimi najbliższymi. Wiąże się to jednak z natłokiem obowiązków i także często z brakiem wolnego czasu.

Jednak nie dla Roberta Lewandowskiego. W drugi dzień świąt piłkarz FC Barcelony i kapitan reprezentacji Polski znalazł czas na aktywność fizyczną. 35-latek wrzucił na InstaStories zdjęcie, na którym znajduje się w lesie.

Można domyślać się, czy był to trening, czy też zwykły spacer. Wiadomo jednak, że Lewandowskiemu towarzyszył pies. Ten także znalazł się na wspomnianym zdjęciu (znajdziesz je na końcu artykułu).

ZOBACZ WIDEO: Zdjęcia wrzucili do sieci. Zobacz, gdzie Ronaldo zabrał swoją ukochaną

"Kolejny zrobiony" - podpisał fotografię Robert Lewandowski. Najprawdopodobniej piłkarz miał na myśli właśnie kolejny wykonany trening (lub też spacer).

To nie pierwsza aktywność medialna rodziny Lewandowskich w trakcie Świąt Bożego Narodzenia. Już wcześniej piłkarz złożył życzenia wszystkim swoim obserwatorom, a uczynił to w trzech językach (zobacz TUTAJ).

Robert Lewandowski / InstaStories Robert Lewandowski / InstaStories

Zobacz także:
To zdjęcie robi furorę

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×