Po Wigilii od razu wylecieli. "My już po świątecznym śniadaniu"

Majdanowie tegoroczną Wigilię spędzili w Polsce. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia rodzina przebywała już w Dubaju, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek Instagram / Radosław Majdan / Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek
Wiele rodzin Święta Bożego Narodzenia spędza na różny sposób. Niektórzy postawili na wyjazd do ciepłych krajów. W tym gronie są Majdanowie.

Para Wigilię spędzała jeszcze w Polsce, a już dzień później znajdowali się w oddalonym o ponad 6000 kilometrów Dubaju. Faktem tym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

"My już po świątecznym śniadaniu" - napisał Radosław Majdan. Były piłkarz do wpisu dołączył rodzinną fotografię. W tle natomiast widać uroki miasta (zdjęcie zobaczysz na końcu artykułu).

ZOBACZ WIDEO: Zdjęcia wrzucili do sieci. Zobacz, gdzie Ronaldo zabrał swoją ukochaną

- Wyjeżdżamy złapać trochę energii. W zeszłym roku z Małgosią (żoną, przyp. red) dużo pracowaliśmy i nie było czasu na odpoczynek. Od lat wyjeżdżamy w tym okresie, to ładuje nasze baterie - mówił na kilka dni przed wyjazdem Radosław Majdan (więcej TUTAJ).

Dodajmy, że to nie pierwszy raz, gdy Majdanowie spędzają Święta Bożego Narodzenia poza krajem. Dwa lata temu, w 2021 roku, rodzina w tym okresie przebywała w Azji, a dokładniej w Tajlandii.

Zobacz także:
Przeżył szok, gdy przyleciał do Polski
Braun otrzymał specjalny prezent

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×