Klepacka ostro do Kozakiewicza. "Jesteś na dnie"

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Jan Dzban / Piotr Nowak / Na zdjęciu: Zofia Klepacka, w kółku Władysław Kozakiewicz.
PAP / Jan Dzban / Piotr Nowak / Na zdjęciu: Zofia Klepacka, w kółku Władysław Kozakiewicz.
zdjęcie autora artykułu

Od lat trwa konflikt Zofii Klepackiej i Władysława Kozakiewicz. Wszystko rozpoczęło się w 2021 roku, a ostatnio 37-latka wbiła "szpilkę" mistrzowi olimpijskiemu z Moskwy.

W tym artykule dowiesz się o:

Przy każdej możliwej sytuacji Zofia Klepacka i Władysław Kozakiewicz wbijają sobie wzajemnie "szpilki". Tym razem na "zemstę" czekała 37-latka. Wykorzystała sytuację w sobotę podczas Balu Mistrzów Sportu przy okazji 89. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego".

Nagrodę za piąte miejsce, która trafiła w ręce Piotra Żyły, wręczał właśnie Kozakiewicz. Zanim odbył się ten moment przekazania statuetki, mistrz olimpijski z Moskwy z 1980 roku wygłosił monolog i postanowił wszystkim gościom opowiedzieć dowcip, który okazał się być mocnym niewypałem.

- Spotkało się dwóch olimpijczyków po 70-tce. Jeden zgnuśniały, ten drugi się pyta: co ci jest? Boli cię coś? Ten mówi: wiesz, boli mnie wszystko, wątroba, kropelki tu… A jak ty się czujesz? Jak nowo narodzony. Jak to jak nowo narodzony? No tak. Zobacz: nie mam włosów, nie mam zębów i czuję, że chyba… zwaliłem w majty - wypalił Kozakiewicz.

Obok takiej sytuacji nie mogła przejść Zofia Klepacka. Była windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X w zdecydowanych słowach odniosła się do zaistniałej sytuacji.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie mogła sobie tego odmówić. Miss Euro zrobiła show na plaży

"No i karma wróciła....Władek. Jak ty mi powiedziałeś to i ja powiem.... Tym żartem pokazałeś że jesteś już na dnie... ale chyba kałuży bo raczej daleko do oceanu" - napisała na swoim profilu na Facebooku Zofia Klepacka (pisownia oryginalna).

Jej słowa to oczywiście odniesienie do wywiadu Kozakiewicza sprzed kilku lat. Mistrz olimpijski w skoku o tyczce w 2021 roku powiedział, że Zofia Klepacka jest na dnie jako człowiek i nie jest w stanie jej kibicować. 37-latka jest znana z mocno prawicowych poglądów oraz wspierania m.in. narodowych ugrupowań, a także nieprzychylnych wypowiedzi o społeczności LGBT.

Zobacz także: Wpis Świątek. Po 26 godzinach odpowiedziała "Lewemu"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty