Szybko się rozwiedli. Dziś jego pierwsza żona wygląda obłędnie

Małgorzata Rozenek-Majdan to trzecia żona Radosława Majdana. Przed nią były Dorota Rabczewska (Doda) i Sylwia Majdan. Jak wygląda dziś pierwsza małżonka byłego reprezentanta Polski?

DB
Na zdjęciach: Radosław Majdan (IG/r_majdan) i Sylwia Majdan (IG/sylwiamajdan_private) Instagram / Na zdjęciach: Radosław Majdan (IG/r_majdan) i Sylwia Majdan (IG/sylwiamajdan_private)
Dziś są jedną z najbardziej znanych polskich par. Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana w Polsce kojarzą chyba wszyscy. Dla celebrytów nie jest to jednak ich pierwsze małżeństwo.

Małgorzata ma za sobą dwa rozwody - z Łukaszem Bukaczewskim i Jackiem Rozenkiem. Podobnie jak Radosław - ten także miał już dwie żony. Pierwszą była Sylwia, z domu Koperkiewicz. Ślub bramkarza i projektantki mody odbył się w czerwcu 1998 roku, rozwód - pięć lat później.

- Nie, tego nie można żałować. To jest po prostu coś, co wydaje ci się... Mój pierwszy ślub... Generalnie byłem niedojrzały i nie mogę tego żałować - mówił Radosław Majdan "Pudelkowi".

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: można im pozazdrościć. Bajeczny urlop dziennikarki i piłkarza

- Bo to, co się wydarza w naszym życiu, powoduje, że później jesteśmy tacy, jacy jesteśmy. To jest tzw. bagaż doświadczeń, to są historie z naszego życia, proza życia, która później nas gdzieś tworzy, kreuje. Czasami na nowo, czasami potrafimy docenić to, co mamy w życiu poprzez pryzmat tego, co przeżyliśmy - podkreślał.

Z Sylwią Radosław poznał się podczas wyborów Miss Ziemi Zachodniopomorskiej, w których ona startowała, a on zasiadał w jury. Dziś z pierwszą żoną żyje w dobrych stosunkach. Ona także działa w przestrzeni medialnej - niezmiennie jako projektantka mody. Pod nazwiskiem Majdan, którego nie zmieniła mimo rozstania z byłym piłkarzem reprezentacji Polski.

A jak wygląda dziś Sylwia Majdan? Zobacz jej najświeższe zdjęcia z Instagrama:

Zobacz też:
Córka Żyły świętuje. Była żona opublikowała fotkę
Wybrała się na wycieczkę w Polsce. Spójrz, gdzie była Lewandowska

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×