Najpiękniejsza siatkarka na świecie. Zobacz jej zdjęcia

W Kanadzie ma mnóstwo sukcesów. Taylor Pischke, a właściwie Wilson po wyjściu za mąż, wielokrotnie zdobywała mistrzostwo kraju w siatkówce plażowej. Ma 30 lat i z powodu swojej ponadprzeciętnej urody jej poczynania obserwuje tysiące osób.

BZ
Taylor Wilson Instagram / Taylor Wilson / Na zdjęciu: Taylor Wilson

Wielkiej międzynarodowej kariery nie zrobiła, ale w Kanadzie osiągała spore sukcesy - i to już w czasach szkolnych. Była laureatem wielu nagród akademickich na Uniwersytecie w Manitobie. Otrzymała prestiżowe stypendium Princess Royal Pan Am Scholarships Sport Manitoba oraz Milta Stegalla za pracę społeczną, lekkoatletykę i skumulowaną średnią ocen powyżej 4,0. Dwukrotnie została wybrana Młodszą Sportowcem Roku Manitoby w latach 2012 i 2013 r. Była finalistką konkursu Sportowiec Roku w latach 2013 i 2014 r.

Początkowo Wilson grała w parze z Melissą Humana-Paredes. Obie panie zdobyły dwa brązowe medale na mistrzostwach świata do lat 23 (w 2013 i 2014 roku). Ich łupem padło także siedem medali w siatkówce plażowej NORCECA w latach 2013 i 2015.

W 2015 roku na mistrzostwach świata Wilson wraz z Human-Parades zajęła dziewiąte miejsce. W kolejnych latach kilkukrotnie zmieniała partnerów, ale nie potrafiła odnieść żadnego znaczącego sukcesu.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie minęło nawet 20 sekund. Szalony początek meczu

Dzięki swojej urodzie wielokrotnie była twarzą różnych kampanii reklamowych, a jej profil na Instagramie śledzi blisko 60 tys. osób. Często kibice piszą o niej "najpiękniejsza siatkarka na świecie".

W sierpniu 2022 roku wyszła za mąż za Toma Wilsona, kanadyjskiego hokeistę drużyny NHL Washington Wizards. Para na co dzień mieszka w stolicy USA. Taylor Wilson jest również wolontariuszem ratującym życie zwierzętom.

Zobacz zdjęcia Taylor Wilson:

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×