Oto ulubione miejsce Lewandowskiej, aby się wyciszyć

35-letnia Anna Lewandowska zdradziła swoim sympatykom w mediach społecznościowych, gdzie najlepiej wypoczywa. Zobacz migawkę.

PB
Anna Lewandowska Instagram / www.instagram.com/annalewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Żona Roberta Lewandowskiego uwielbia przebywać na świeżym powietrzu. Anna Lewandowska prowadzi aktywny tryb życia, trenuje fitness i taniec, zajmuje się biznesem, domem, wychowaniem dwóch córek.

Gdzie jednak piłkarska WAG (termin używany w odniesieniu do żon i partnerek sportowców) najlepiej wypoczywa?

Lewandowska zdradziła to w relacji na InstaStories. Na zamieszczonej w mediach społecznościowych fotografii (patrz skan poniżej) widzimy ją, pozującą na... jednej z hiszpańskich plaż (prawdopodobnie w Barcelonie).

"Dzień dobry. Po długim tygodniu, to jest moje ulubione miejsce, żeby znaleźć chwilę wyciszenia. A co Was uspokaja, jak się relaksujecie?" - zapytała w opisie migawki małżonka napastnika FC Barcelony i reprezentacji Polski.

Lewandowscy mieszkają w Barcelonie od lata 2022 r. Piłkarz przeszedł wtedy do Barcy z Bayernu Monachium. Rok wcześniej para zakupiła willę na Majorce.

www.instagram.com/stories/annalewandowska www.instagram.com/stories/annalewandowska
Zobacz: Wyjątkowy wpis. Lewandowski pamiętał o święcie siostry Wybrała się na wycieczkę w Polsce. Spójrz, gdzie była Lewandowska
ZOBACZ WIDEO: Rywal Hurkacza weźmie ślub. Ukochana powiedziała "tak"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×