Jest nim oczarowana. Polska gwiazda pokazała syna

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / oficjalny profil / Adrianna Sułek-Schubert
Instagram / oficjalny profil / Adrianna Sułek-Schubert
zdjęcie autora artykułu

"Nasze serca będą przebywać poza ciałem mamy i taty" - napisała w mediach społecznościowych Adrianna Sułek-Schubert. Reprezentantka Polski przed tygodniem została mamą. W sieci pokazała kolejne zdjęcie swojej pociechy.

W tym artykule dowiesz się o:

"Już niedługo to komuś innemu będę skradała całusa za całusem, tak często jak się tylko da, zanim usłyszę 'mamo, nie całuj, koledzy patrzą'" - pisała jeszcze niedawno w mediach społecznościowych Adrianna Sułek-Schubert.

I w czwartek 8 lutego 24-latka doczekała się. W szpitalu św. Zofii w Warszawie urodziła synka.

Zdjęcie pociechy razem z ukochanym mężem nasza wieloboistka szybko opublikowała w sieci. Teraz na Instagramie pojawiły się kolejne fotografie.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: toczyły wojny w UFC. Poznajesz, kogo odwiedziła Jędrzejczyk?

"Leon Schubert, chłopiec o rozbrajającym spojrzeniu, trzymający wysoko gardę od pierwszych chwil swojego życia, zadziwiający swoją siłą i adaptacją do jeszcze zupełnie obcego świata" - napisała halowa wicemistrzyni świata (w 2022 r.) i wicemistrzyni Europy (2022 r.) w wielobojach.

"Synku, zdecydowałeś, że nasze serca będą przebywać poza ciałem mamy i taty" - dodała.

Fani naszej lekkoatletki są niemniej zauroczeni maluchem, niż sama mama. Widać to po komentarzach, jakie pojawiły się pod publikacją Sułek-Schubert. "Jaka kruszynka, śliczny", "Jaki słodziaczek", "Zdrówka dla Was, przystojniak z Młodego!", "Całusy dla królewicza, jest taki słodki... do schrupania" - można przeczytać.

Przypomnijmy, że Sułek-Schubert na czas ciąży nie przerwała treningów. Jej celem jest start w tegorocznych igrzyskach olimpijskich w Paryżu, które rozpoczną się 26 lipca i potrwają do 11 sierpnia.

Zobacz także: Polka oczarowała pół świata. Nie boi się odważnych zdjęć "Uprzejmie proszę". Polski gwiazdor napisał do nauczycielki

Źródło artykułu: WP SportoweFakty