Ale riposta. Fajdek w swoim stylu odpowiedział narzekającemu internaucie

Paweł Fajdek przebywa obecnie w RPA, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Fakt ten w celu wbicia szpilki polskiemu lekkoatlecie postanowił wykorzystać jeden z jego obserwatorów. Sportowiec nie pozostał mu jednak dłużny.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Paweł Fajdek / komentarze pod postem Instagram / Paweł Fajdek / Paweł Fajdek / komentarze pod postem
Gdy w Polsce mamy do czynienia temperaturami na poziomie 8-10 stopni Celsjusza, w Republice Południowej Afryki panują upały. W pełni korzysta z nich Paweł Fajdek, który przebywa na obozie sportowym.

Lekkoatleta tym faktem pochwalił się za pomocą zdjęcia, które zamieścił w mediach społecznościowych. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z nich przykuł uwagę samego Fajdka, który odpowiedział internaucie.

"300 dni w roku na obozach, a potem do koła wchodzi Kanadyjczyk" - napisał jeden z obserwatorów Pawła Fajdka. Nie minęło dużo czasu, a ten odpowiedział na zamieszczony komentarz.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękny gest tenisisty. Kamera wszystko wyłapała

"Dziwne, żeby się wczołgiwał" - odpisał Fajdek (zrzut ekranu możesz zobaczyć na końcu artykułu). Pół żartem pół serio można stwierdzić, że 34-latek odpowiedział w swoim stylu. Lekkoatleta jest bowiem znany z ciętego języka.

Wspomniany internauta z pewnością pił do wydarzeń z zeszłorocznych mistrzostw świata w Budapeszcie. Wtedy to Paweł Fajdek zakończył rywalizację na czwartym miejscu, a złoto sensacyjnie zgarnął 21-letni Kanadyjczyk, Ethan Katzberg.

Paweł Fajdek / Instagram Paweł Fajdek / Instagram

Zobacz także:
Nie do wiary, co się wydarzyło obok kortu podczas meczu Świątek
Robert Lewandowski zmienił fryzurę. Są zdjęcia

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×