Powiedziała "tak". Reprezentant Polski oświadczył się ukochanej

Klaudia Kurek cztery lata czekała na ten moment. Polski piłkarz w końcu zdecydował się, aby poprosić o rękę swoją ukochaną. Odpowiedź mogła być tylko jedna.

RC
Klaudia Kurek i Mateusz Wieteska Instagram / Na zdjęciu: Klaudia Kurek i Mateusz Wieteska
Mateusz Wieteska miłość swojego życia znalazł, gdy grał w Legii Warszawa. To był strzał w dziesiątkę, bo Klaudia Kurek cały czas jest u jego boku i zapowiada się, że to się nie zmieni. Mało tego, związek wszedł w nowy etap.

Klaudia pochwaliła się wspaniałymi nowinami za pośrednictwem Instagrama. Piłkarz Cagliari Calcio w końcu poprosił o rękę swoją partnerkę. Jak skończyły się zaręczyny?

"Powiedziałam tak!" - ogłosiła polska WAG.

Niebawem pewnie zacznie się planowanie ślubu, a potem staną na ślubnym kobiercu i będą bawić się na hucznym weselu. Kurek i Wieteska są w związku od czterech lat.

W ostatnich latach sporo razem przeszli. Najpierw była przeprowadzka z Warszawy do Francji, gdzie obrońca grał w Clermont Foot. Z kolei latem ubiegłego roku piłkarz trafił do włoskiego Cagliari Calcio i dziś Sardynia jest ich domem.

Na temat narzeczonej reprezentanta Polski wiadomo tyle, że jest influencerką. Na co dzień głównie pokazuje swoje luksusowe życie. Na Instagramie jej konto obserwuje ponad 12 tys. internautów.

Długo się ukrywali. W końcu potwierdzili, że są razem >>
Kochało się w niej pół świata. Była symbolem piękna. Tak wygląda dziś >>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×