Miał pięć żon. Niewielu wie, z którą był aż 9 lat

Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych celebrytów w Polsce. Gwiazdor muzyki w swoim dotychczasowym życiu pięć razy brał ślub. Jego związek z Dominiką Tajner trwał najdłużej.

PB
Michał Wiśniewski Instagram / www.instagram.com/m_wisniewski1972 / Na zdjęciu: Michał Wiśniewski
- Poszliśmy na kręgle, wypiliśmy trochę, poszliśmy do łóżka. Wszystko. To była jedna noc - tak Michał Wiśniewski mówił w jednym z wywiadów o początkach znajomości z Dominiką Tajner, córką byłego prezes PZN, obecnie posła na Sejm, Apoloniusza Tajnera.

51-letni Wiśniewski, znany wokalista, celebryta i osobowość medialna, był w związku z Tajner od 2010 r. Para wzięła ślub dwa lata później. W 2012 r. ponad 400 zaproszonych gości bawiło się na hucznym weselu na Mazurach.

Ich miłość przetrwała dziewięć lat, co w przypadku Wiśniewskiego trzeba uznać za... "bardzo dobry wynik". Tajner, wychodząc za mąż liczyła, że zestarzeje się z ukochanym, ale w 2019 r. doszło do rozwodu.

Według relacji córki posła Tajnera, powodem jej rozstania z liderem "Ich Troje" był brak umiejętności oddzielenia spraw prywatnych od zawodowych.

Wiśniewski teraz jest w związku małżeńskim z Polą, którą poślubił w marcu 2020 r. Mają dwóch synów - Falco Amadeusa (3 lata) i Noela Cloe (przyszedł na świat w maju 2023 r.).

Pierwszą żoną piosenkarza była Magda Femme. Ich małżeństwo przetrwało pięć lat (od 1996 do 2001 r.). Związek Wiśniewskiego z Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz rozpadł się po czterech latach małżeństwa (od 2002 do 2006). Następna była Anna Świątczak, z którą wziął ślub w Las Vegas. Rozstali się po pięciu latach (w 2011 r.). Z czwartą małżonką - Dominiką Tajner - przeżył "rekordowe" dziewięć lat.

Zobacz:
Wiedziałeś o tym? To on niedługo będzie zięciem Tajnera
Tajner zawalczy we freak-fightach! Zdradziła ważne szczegóły

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nie robiła tego od ponad dwóch lat. W końcu się przełamała!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×