Mówią o niej "rakieta". Błyszczy w TVN-ie

Od 2021 roku Magdalena Pałasz pracuje w Eurosporcie i można ją zobaczyć w studiu TVN przy kolejnych transmisjach w skokach narciarskich. 28-latka może pochwalić się ponadprzeciętną urodą, którą doceniają kibice.

BZ
Magdalena Pałasz Instagram / Magdalena Pałasz / Na zdjęciu: Magdalena Pałasz

Pałasz często publikuje zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Zawsze dostaje lawinę pochlebnych komentarzy. "Rakieta" - piszą jej fani. Ci, którzy nie mają mediów społecznościowych, widują ją regularnie w studiu TVN, gdzie przy okazji kolejnych konkursów w skokach narciarskich w fachowy sposób tłumaczy wszystkie zawiłości w tej dyscyplinie sportu.

Bez dwóch zdań można powiedzieć o niej ekspertka, ponieważ przez wiele lat była skoczkinią narciarską. W międzynarodowych skokach pojawiła się już w 2011 roku, gdy miała tylko 16 lat.

To były dopiero początki polskich skoków kobiet w Polsce, a Pałasz jako pierwsza Polka zdobyła punkty w Pucharze Świata. Nie odnosiła wielkich sukcesów, kilka razy znalazła się w czołowej "10".

ZOBACZ WIDEO: Barcelona ma kolejny wielki talent. Po tym golu komentator aż krzyczał

Na początku 2021 roku miała poważny wypadek na skoczni. Miała złamaną łopatkę i skręcony kręgosłup w odcinku szyjnym. Przyznała, że to wydarzenie sprawiło, że miała dużą "blokadę".

Odnalazła się w telewizji, gdzie jak przyznaje - czuje się bardzo dobrze. - Prawie każdy weekend spędzam z mikrofonem w dłoni. Sprawia mi to frajdę, pozytywnie wpływa też na mój wizerunek - opowiadała "Faktowi" i dodała: - Miał być to jednorazowy występ, życie potoczyło się jednak inaczej. Teraz, od początku sezonu Pucharu Świata mężczyzn, prawie każdy weekend spędzam z mikrofonem w dłoni. Sprawia mi to frajdę, pozytywnie wpływa też na mój wizerunek. No i przede wszystkim mogę się fantastycznie rozwijać.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×