"Triumfuje". Hiszpanie piszą o kolejnym sukcesie Lewandowskiej

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Anna Lewandowska / Mundo Deportivo / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Instagram / Anna Lewandowska / Mundo Deportivo / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
zdjęcie autora artykułu

Anna Lewandowska doskonale odnajduje się w stolicy Katalonii. Tamtejsze media donoszą, że wydarzenie zorganizowane przez żonę gracza FC Barcelony zakończyło się sukcesem.

W tym artykule dowiesz się o:

Robert Lewandowski jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w FC Barcelonie. Reprezentant Polski z każdym kolejnym meczem prezentuje się coraz lepiej i można zauważyć, że odzyskuje formę. Na każdym kroku podkreśla, że wiąże swoją przyszłość z utytułowanym klubem.

Można przypuszczać, że w stolicy Katalonii chciałaby zostać również Anna Lewandowska. Żona kapitana Biało-Czerwonych w pewnym stopniu wpłynęła na jego decyzję o zmianie klubu i bardzo szybko zaaklimatyzowała się.

Odkąd Lewandowska przyjechała do Hiszpanii, organizowane przez nią obozy treningowe dla kobiet cieszą się równie dużą popularnością co w ośrodku Dojo pod Starą Wsią. Kolejne wydarzenie z udziałem 35-latki odbyło się w minioną niedzielę.

Jak relacjonują dziennikarze "Mundo Deportivo", na treningu pojawiło się 70 osób. Wszystkie bilety zostały wyprzedane na pniu. "Anna Lewandowska triumfuje w Barcelonie z nowym Boot Campem" - napisano.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Były zawodniczka karate nie odpuszczała swoim podopiecznym. Na kilkugodzinnej sesji Lewandowska najpierw przeprowadziła krótkie zajęcia z bachaty, a potem narzuciła wysokie tempo. Jak czytamy, treningi pod jego okiem były bardzo wymagające.

Co ciekawe, na sali obecne były jej córki Klara i Laura, którymi zajmował się Robert Lewandowski. Trenerka personalna miała dodatkową motywację.

Czytaj więcej: To może być nowa WAG w reprezentacji Polski. Jeden warunek Odwagi jej nie brakuje. Nie każdy wie, czym zajmuje się żona Stocha

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
zgłoś błądZgłoś błąd w treści
Komentarze (2)
avatar
Marco 57
26.02.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Znów ten męski szkieletor  
avatar
Pan Treser
26.02.2024
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
Kolejny sukces to szczękościsk i dwa lata bez mleka !