Poszedł do kultowej knajpy. Dostał danie i od razu szok

Słynny polski Youtuber "Książulo" wybrał się do kultowej restauracji w Zakopanem. Spróbował rosołu i nie wytrzymał. - W restauracjach tych piłkarzy [u Lewandowskiego i Milika - przyp.red.] rosół kosztował więcej niż 18 zł - zaczął mówić.

BZ
Książulo w restauracji Obrochtówka YouTube / Książulo / Na zdjęciu: Książulo w restauracji Obrochtówka

"Książulo", który może pochwalić się 1,2 mln subskrypcji na Youtubie, wybrał się do restauracji "Obrochtówka". Jego filmy mają setki tysięcy, a nie kiedy miliony wyświetleń.

Jedną z pierwszych pozycji, które dostał był zwykły rosół. - Czuję się, jakby moja mama zrobiła rosół. Ona właśnie robi taki. To nie jest super doprawiony rosół, ale jest taki idealny. (...) Rosół wygrał. Ceny mnie tutaj zaskoczyły. Mamy knajpę, gdzie nie dość, że były "Kuchenne rewolucje", budynek ma 120 lat i z tego co czytałem, to jest to najstarsza restauracja w Zakopanem. Obawiałem się, że będzie tutaj drogo - przyznał.

Szybko jednak zaczął porównywać ceny do restauracji Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika, w których też gościł.

ZOBACZ WIDEO: Barcelona ma kolejny wielki talent. Po tym golu komentator aż krzyczał

- W restauracjach tych piłkarzy [u Lewandowskiego i Milika - przyp.red.] wszędzie rosół kosztował więcej niż 18 zł. (...) Nie chcę nikogo podkręcać, ale myślę, że na spokojnie mogliby [w "Obrochtówce" - przyp.red.] te ceny podnieść o 3-4 zł na tej zupie i ludzie by się nie skrzywili. Restauracja Lewandowskiego... nie oszukujmy się, ale na mnie bardziej wrażenie robi ta restauracja. Jest tu taki klimat, a nie, że po prostu piłkarz otworzył sobie restaurację. Mi bardziej wyższa cena dania pasuje do takiego miejsca, a nie do restauracji piłkarza - podsumował.

Ile zatem kosztuje rosół w restauracji Lewandowskiego i Milika? U "Lewego" trzeba zapłacić 25 zł, a u Milika 24 zł.

Knajpa Lewandowskiego działa od października 2021 roku i mieści się w Warszawie. Z kolei restauracja Milika w Katowicach otwarcie miała już pod koniec 2018 roku.
Książulo w restauracji Obrochtówka Książulo w restauracji Obrochtówka
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×