Dostała pytanie o związek z siatkarzem. Tak odpowiedziała "Maffashion"

Kilka dni temu pojawiły się pierwsze plotki na temat związku popularnej influencerki "Maffashion" z siatkarzem ZAKSY Bartoszem Bednorzem. Głos w tej sprawie zabrała 36-letnia celebrytka w wywiadzie z "Pomponikiem".

Adrian Hulbój
Adrian Hulbój
Na zdjęciu od lewej: Bartosz Bednorz i Maffashion Getty Images / Grzegorz Wajda/SOPA Images/LightRocket via Getty Images / Na zdjęciu od lewej: Bartosz Bednorz i Maffashion
Julia Kuczyńska znana pod pseudonimem ""Maffashion" to popularna influencerka związana ze światem mody. 36-latka na swoim koncie zgromadziła przeszło 1,4 mln obserwujących. W przeszłości tworzyła medialne związki z youtuberem i współtwórcą kanału "AbstrachujeTV" oraz aktorem Sebastianem Fabijańskim, z którym ma syna Bastka.

Niedawno w przestrzeni medialnej pojawiły się plotki, że 36-latka związała się z 7 lat młodszym Bartoszem Bednorzem. Siatkarz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i reprezentant Polski od kilku miesięcy jest singlem. W październiku 2023 roku ogłosił, że rozstał się ze swoją dotychczasową partnerką Karoliną Brynarską.

Plotki na ten temat wywołała sama influencerka, która 18 lutego na swoim Instagramie zamieściła post zawierający kilka zdjęć. Na dwóch z nich widać Bednorza, który najpierw znalazł się wśród większej grupy osób, a następnie zapozował z samą "Maffashion" (szóstka i siódma fotografia w zamieszczonym poniżej poście).

Temat związku słynnego siatkarza i popularnej influencerki szybko obiegł cały internet i stał się przedmiotem wielu ożywionych dyskusji. "Maffashion" wypowiedziała się na ten temat w rozmowie z "Pomponikiem". Influencerka przygotowuje się obecnie do występu w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami", co miało być głównym tematem rozmowy,  dziennikarz serwisu próbował sprowadzić dialog na jej życie prywatne i zapytał o to, jak reaguje na spekulacje o jej nowym partnerze

- Mam partnera tanecznego - odpowiedziała ("Maffashion" zatańczy z Michałem Danilczukiem - przyp. red).

Dziennikarz jednak nie odpuszczał i zaznaczył, że chodzi o pogłoski na temat jej związku z Bednorzem. "Maffashion", która w ostatnim czasie rzadko wypowiadała się o swoim życiu prywatnym, tym razem również uniknęła jednoznacznej odpowiedzi.

- A to jest o "Tańcu z gwiazdami" [...] A to nie, bo my tutaj o "Tańcu z gwiazdami" gadamy - odpowiedziała, wyraźnie zaznaczając, że nie zamierza komentować swojej relacji z Bednorzem.

Czytaj też:
Po latach odstawił sterydy. Zdjęcia mówią wszystko
Film ma ponad 40 mln wyświetleń. Bohaterka jest jedna

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×