Nie mówią o tym. Taka jest różnica wieku między Krychowiakiem i jego żoną

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak od lat są parą. Okazuje się, że były reprezentant Polski jest starszy od życiowej partnerki.

IK
Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak Instagram / Instagram: Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak / Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak
Przez lata Celia Jaunat była jedną z najpiękniejszych WAGs polskiej reprezentacji. W zeszłym roku jej mąż Grzegorz Krychowiak podziękował jednak za grę w kadrze, skupiając się już tylko na występach w Arabii Saudyjskiej.

Okazuje się, że parą są już od lat - poznali się we Francji w sklepie z... kafelkami. Krychowiak szukał nowego asortymentu, a Jaunat była asystentką menadżera. Właśnie wtedy piłkarz poprosił ją o numer telefonu i już następnego dnia zadzwonił.

Zauroczenie od pierwszego wejrzenia przerodziło się w miłość na lata. W 2017 r. na wyspie Bora Bora "Krycha" poprosił ukochaną o rękę, a ślub cywilny miał miejsce w Wigilię dwa lata później.

Para nie chwali się tym głośno, ale okazuje się, że Krychowiak jest nieco starszy od życiowej partnerki. Urodził się 20 stycznia 1990 r., podczas gdy Jaunat 15 września 1992 r. - dzielą ich więc blisko 3 lata.

Para aktualnie przebywa w Arabii Saudyjskiej. Krychowiak jest zawodnikiem miejscowego Abha Club. Małżeństwo często jednak podróżuje po całym świecie. Nie zapominają też o Francji, gdzie spędzili pół swojego życia.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Sprawdź także:
Takie wykształcenie ma Krychowiak. Wielu może o tym tylko pomarzyć
Ujawnił SMS-a od Krychowiaka. "Nie pisz do mnie więcej"

Czy Celia Jaunat to najpiękniejsza WAG w historii polskiej reprezentacji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×