Jest jego córką. Wzięła udział w show TVN

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Apoloniusz Tajner
Instagram / / Na zdjęciu: Apoloniusz Tajner
zdjęcie autora artykułu

Apoloniusz Tajner to postać doskonale znana nie tylko wielbicielom sportu. Okazuje się, że sporą popularnością cieszy się także jego córka - Dominika.

W tym artykule dowiesz się o:

Każdy fan sportu w Polsce kojarzy Apoloniusza Tajnera. 69-latek dał się poznać jako trener polskich skoczków, a przede wszystkim Adama Małysza. Później rządził dyscypliną jako prezes Polskiego Związku Narciarskiego. Z kolei niedawno przeniósł się do polityki i został posłem na Sejm X kadencji.

Popularnością cieszą się także jego dzieci z pierwszego małżeństwa - były skoczek Tomisław oraz celebrytka Dominika Tajner. O 44-latce zrobiło się głośno w 2012 r., kiedy to wzięła ślub ze słynnym wokalistą "Ich Troje" Michałem Wiśniewskim. Zawodowo była też jego menadżerką.

Właśnie od tego czasu zaczęła się jej kariera w showbiznesie. Wystąpiła w pierwszej edycji popularnego programu TVN-u - "Agent - Gwiazdy", z którego odpadła dopiero w jednym z ostatnich odcinków. Gorzej poszło jej w kolejnym reality show. W "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie została wyeliminowana już w II odcinku.

Dominika Tajner regularnie występuje też w telewizyjnych "śniadaniówkach", gdzie opowiada o swoim prywatnym życiu.

Aktualnie córka byłego prezesa PZN jest narzeczoną znanego polskiego pięściarza - Mariusza Wacha. Pełni też rolę jego menadżerki.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Zobacz również: Miał pięć żon. Niewielu wie, z którą był aż 9 lat Wiedziałeś o tym? To on niedługo będzie zięciem Tajnera

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)