Dzień przed ślubem się wściekła. Od razu podwoiła ochronę

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt wzięli ślub w 2017 roku. Na temat samej ceremonii sporo plotkowano, a para starała się utrzymać wszystko w tajemnicy. Dzień przed wyjątkowym dniem doszło jednak do pewnego niedopatrzenia, za które zapłacili zakochani.

MB
Dawid Celt i Agnieszka Radwańska Instagram / Na zdjęciu: Dawid Celt i Agnieszka Radwańska
Dawid Celt poznał Agnieszkę Radwańską w 2008 roku. Po trzech latach dołączył do jej teamu. Z biegiem czasu pomiędzy nimi pojawiło się uczucie. Ówczesny sparingpartner tenisistki nie wiedział jednak, czy coś z tego będzie. Powiedział o tym w rozmowie z "Vivą!".

- Już wtedy pracowaliśmy razem, a nasze uczucie zaczynało kiełkować. Ale wydawało mi się, że to może pokomplikować nasze relacje zawodowe. Myślałem też, że ona jest nie dla mnie - zna ją cały świat, jest bardzo popularna, czyli jesteśmy z dwóch różnych światów - przyznał.

Mimo wszystko obawy Dawida Celta były zbędne. Zakochani wzięli ślub 22 lipca 2017 roku w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Wesele odbyło się w hotelu Dwór w Tomaszowicach pod Krakowem. Dołożono starań, aby utrzymać ceremonię w tajemnicy.

Choć wszystko nie poszło po myśli nowożeńców. Ktoś z ekipy zostawił cały harmonogram i scenariusz wydarzenia. W prasie pojawiły się wszystkie szczegóły dotyczące ceremonii. Gdy do obiektu przyjechał catering, jeden z nieproszonych gości zrobił zdjęcie, które zostało sprzedane mediom.

Agnieszka Radwańska nie ukrywała złości. Mimo wszystko mogła jedynie wtedy podwoić ochronę. - Byłam wściekła, ponieważ przez tyle miesięcy udało mi się to zatrzymać w tajemnicy - powiedziała w programie Izabeli Janachowskiej.

Zobacz też:
Mama Świątek mówi szczerze o relacjach z córką
Ma wrócić do TVP. O tyle ma starszego męża

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×