Ma wrócić do TVP. O tyle ma starszego męża

Zaczęło się od zaproszenia na studniówkę, a dziś są razem ponad 20 lat. Paulina Chylewska i Marcin Feddek nie tylko są małżeństwem, ale także razem pracują. W niczym nie przeszkadza fakt, że jest między nimi kilka lat różnicy.

RC
Marcin Feddek i Paulina Chylewska Instagram / Na zdjęciu: Marcin Feddek i Paulina Chylewska
W ostatnich tygodniach mamy wiele zmian w polskich mediach. Na rynku aktywna jest Telewizja Polska i to tam niebawem mają przenieść się dwie osoby, które przez wiele lat były związane z Polsatem.

Najpierw pojawiła się plotka, że do TVP przechodzi Marcin Feddek. Potem z kolei doszła informacja, że na taki sam krok zdecydowała się Paulina Chylewska. Tak się składa, że nie tylko razem pracowali w Polsacie Sport, ale także są małżeństwem.

Ich związek zaczął się w 1997 roku. Paulina szukała partnera na studniówkę, a że Marcin był znany z tego, że dobrze tańczy, to właśnie jego zaprosiła. Talent taneczny potem się potwierdził, a dodatkowo złapali na tyle dobry kontakt, że zostali parą.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Potem zaczęli swoje dziennikarskie kariery i niemal zawsze pracowali razem. Najpierw trafili do redakcji sportowej TVP, a potem przenieśli się do Polsatu Sport. Historia zatoczyła koło, bo wracają do publicznej telewizji. Wspólna praca miewała jednak minusy.

- Nie chodziło nawet o to, że ciągle pracowaliśmy, tylko o to, że wszystko, co działo się w redakcji, przynosiliśmy do domu. Ta sama grupa znajomych, te same problemy... Właściwie ciągle o tym rozmawialiśmy. Poza tym wtedy byliśmy na podobnej stopie zawodowej, robiliśmy te same rzeczy - mówił Feddek przed laty w Interii.

Z problemami jednak potrafili sobie radzić, więc małżeństwem są od ponad 20 lat. Wychowują dwie córki, a w codziennym życiu nie przeszkadza im różnica wieku. W tym związku to Marcin jest starszy. Feddek ma 50 lat, a Chylewska 45.

Ich przenosiny do Telewizji Polski jeszcze nie zostały oficjalnie potwierdzone. Przez lata jednak udowodnili, że w pracy są profesjonalistami i fakt, że są małżeństwem, nie wpływa na ich pracę.

Nie zawiodła. Taką sukienkę przygotowała na galę prowadząca >>
Nie mogli oderwać wzroku. Wygląda jak milion dolarów >>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×